“Наше основне завдання – видалити з Парламенту п’яту колону”, – Роман Чернега

Автор: Людмила Баран

29 Jul, 2014 17:29

Поділитись публікацією
“Наше основне завдання – видалити з Парламенту п’яту колону”, – Роман Чернега

Нардеп від УДАРу Роман Чернега говорить, що розпад коаліції був потрібний для того, щоб почати процес розпуску Верховної Ради й усунути з неї проросійських депутатів.   Але наразі Парламент є дієздатним і може приймати закони.

Читайте також: Прикарпатський політик радить Кабміну, як можна наповнити бюджет

Роман Чернега на прес-конференції 29 червня сказав, що після розвалу коаліції запустився механізм, який дасть можливість Президентові призначити позачергові вибори до Верховної Ради.

“Повне перезавантаження влади – це вимога суспільства, яку ми маємо здійснити. 70% громадян вимагають розпуску Верховної Ради. Це треба було зробити раніше, щоб очистити Парламент від елементів, які не сприяють реформам, а є пятою колоною, що фінансує терористів на Сході. Зокрема це представниками попереднього режиму. Наше основне завдання видалити з Парламенту п’яту колону”, – говорить нардеп.

Він зазначив, що розпуск коаліції не заважає депутатам приймати законопроекти.

“Верховна Рада – діючий орган. Попри вихід з коаліції, ми будемо голосувати за реформістські закони. Але не за ті,які зараз не на часі, – зауважив Чернега, – Процеси реформ відбуваються, і нам не зрозуміла істерика “Батьківщини” з їхніми заявами, що ми є п’ятою колоною. Фракції УДАР і “Свобода” за весь час роботи в парламенті були монолітними тоді, як з лав “Батьківщини” бігали у фракцію Партії регіонів чи депутати ставали позафракційними і підтримували рішення режиму Януковича-Азарова”.

За словами Чернеги, “УДАР” виступає за зміни до виборчого законодавства: вибори за пропорційною системою з відкритими партійними списками. Він додав, що у депутатів є місяць, аби прийняти новий закон про вибори.

 

Теги: