“Наші дороги такі, як в тих місцях, де йде війна”, – Скрипничук

Автор: Людмила Баран

09 Вер, 2014 11:53

Поділитись публікацією
“Наші дороги такі, як в тих місцях, де йде війна”, – Скрипничук

Голова облради вважає, що Івано-Франківщина порівняно з іншими регіонами суттєво відстає за якістю доріг. Він запропонував переймати досвід у Закарпаття.

Читайте також: Міську раду Івано-Франківська "замінували" (ВІДЕО)

“Я об’їхав усю Україну. В Закарпатській області  дороги значно покращилися.  Про Чернігівську навіть не кажу – там, як для України, ідеальні дороги. А  наші дороги такі, як в місцях, де йде війна. Наша область відстала”, – сказав Василь Скрипничук.

За його словами, на Закарпатті вже ремонтують другорядні сільські дороги, а всі основні вже полагодили. В цій області є хороша практика співпраці органів місцевого самоврядування і населення.

Голова облради запропонував відправить у Закарпатську області  робочу групу, щоб перейняти досвід і побачити, що в нашій області  роблять не так.

Про це Скрипничук сказав на засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування 9 вересня.

На цій нараді обговорювали проект “Програми розвитку ремонту та утримання автомобільних доріг області на 2014-2018 роки”.

Згідно з цією програмою, на 2014 рік на ремонт доріг області виділяли 545 млн 330 тис гривень, а профінансовано всього 41, 9 млн.  Державний бюджет виявився не в стані забезпечити всі заплановані заходи, наприклад будівництво трьох об’їзних доріг -у Болехові, Рогатині, Заболотові.

Тому на засіданні розглянули можливість реорганізувати надходження коштів, звернутися до Уряду, щоб місцеві органи самоврядування могли самі вирішувати, як розпоряджатися фінансами. Також запропонували розробникам Програми внести до неї механізми із залучення додаткових фінансів та пропозиції районних голів.