“Наснилося Між Двох Світів. Невагомість”: американсько-українська письменниця презентувала у Франківську дебютну книгу (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

26 Aug, 2020 17:31

Поділитись публікацією
“Наснилося Між Двох Світів. Невагомість”: американсько-українська письменниця презентувала у Франківську дебютну книгу (ФОТО)

26 серпня у Франківську відбулася літературна зустріч із українською письменницею-дебютанткою Софією Міколяш, яка проживає у Чикаго (США).

Читайте також: Студентки Прикарпатського університету стали чемпіонками України з баскетболу (ФОТО)

У палаці Потоцьких письменниця презентувала франківцям психологічний роман “Наснилося Між Двох Світів. Невагомість” щойно видрукуваний київським видавництвом “Світ успіху”. Модератор і організатор зустрічі – письменник Степан Процюк, інформує “Галка”.

“Це гарний роман. Це психологічна проза. Ба більше, це проза з елементами психоделіки, складних алегорій, певних візій, які мають глибокий сенс. З огляду на те, що це дебютний роман – то це хороший фундамент, який поповнює поличку української психологічної прози”, – характеризує роман Софії Міколяш Степан Процюк в ефірі “Західного полюсу” .

“Рушійною силою для написання книги, – розповідає письменниця, – стало те, що я прочитала повість “Бийся головою до стіни” Степана Процюка.

“Я зрозуміла, що те все, що мені приходить, і я просто пишу собі в телефоні, то все можна поскладати в книгу. Це надало мені надзвичайної впевненості, розуміння, що це – не просто мої марення та фантазії, а повноцінна книга”, – додала Софія Міколяш.

Довідково. Дитячі та студентські роки письменниця провела в Івано-Франківську. Закінчила Прикарпатський університет, а пізніше – університет у Чикаго. Фінансистка, економістка. Отримала нагороду Business Woman 2018 за версією українського глянцевого журналу “Бізнес Woman”.

Також Софія Міколяш має спеціальну міжнародну відзнаку минулорічного конкурсу “Коронація слова”.