Насправді стрілянина на Дудаєва була. Міліція просто не хоче розголосу, щоби не було паніки – очевидець

Автор: Турій Роман

13 Aug, 2014 18:35

Поділитись публікацією
Насправді стрілянина на Дудаєва була. Міліція просто не хоче розголосу, щоби не було паніки – очевидець

Сьогодні, 13 серпня, на Дудаєва в Івано-Франківську відбулася стрілянина. В міліції цей факт одразу спростували, заявивши, що насправді мало місце необережне поводження із рушницями для страйкболу. Хлопці ненавмисно обстріляли три автомобіля, правоохоронці із цього приводу склали акти про пошкодження майна.

Насправді, як повідомили виданню www.galka.if.ua очевидці події, стрілянину влаштували молоді люди, які працюють в компанії «Аліути», яка займається ремонтом кондиціонерів і, начебто, такі дії вони вчиняють не вперше.

Цього разу вони обстріляли три автівки, що знаходились на СТО, яка розташована поруч. Більше того, очевидці відзначають, що хлопці погрожували керівнику СТО за те, що він викликав правоохоронців, за таке вони начебто запропонували йому застрелитися, бо інакше застрілять його самі.

На місце інциденту приїхали не лише правоохоронці, а й славнозвісний Хімік, який намагався залагодити конфлікт. Проте почувши, що на місці стрілянини є журналісти втік.

Хлопці, що вчинили стрілянину забарикадувалися в боксі і не пустили туди міліцію, заявивши, що то їх приватна власність, і правоохоронці не мають права туди просто так заходити.

На запитання, чому вони вчинили стрілянину, відповідали плутано. Начебто дали клієнтові потримати страйкбольну рушницю, а він вийшов на вулицю і почав стріляти навкруги. Проте, вони не змогли надати інформацію про клієнта, не знають ні хто він, ні де живе.

Очевидці припускають, що міліція подає недостовірну інформацію про стрілянину лише тому, щоби не сіяти паніку серед містян.