Настя Станко повернулась з полону російських прикордонників

Автор: Людмила Баран

15 Jun, 2014 06:32

Поділитись публікацією
Настя Станко повернулась з полону  російських прикордонників

Журналістку «Громадського ТБ», родом з Івано-Франківська, 14 червня на кілька годин затримали російські прикордонники в українському селі Мілове Луганської області.

Як пояснила Анастасія Станко у коментарі «Телекритиці», вона приїхала на кордон з Росією, щоб зустрітись щ українськими прикордонниками і дізнатись чи можна просто так перетнути кордон.

«Хотіла побачити як виглядає кордон, мали зустрітись з прес-офіцером, він мав провести нас по лінії кордону і все показати», – говорить журналістка.

Анастасія Станко розповіла, що вона разом з кількома місцевими жителями вийшла на залізничний місток щоб побачити кордон, проте до неї підійшли російські прикордонники і затримали.

«Затримали тільки мене, місцевих жителів не чіпали. Мені сказали, що я на метр порушила російський кордон», – розповідає журналістка.

Також Анастасія Станко розповіла, що її затримали приблизно на три години і весь цей час розпитували про Євромайдан та її діяльність. «Їх дуже цікавила тема Євромайдану. Ставили дуже багато запитань, запитували, що я про це все думаю. Багато розповідали того, що самі знають, наприклад те, що український танк порушив кордон і в’їхав на територію Росії».

Російські прикордонники перевірили телефон журналістки, передивились її останні відеозаписи, повідомлення.

«Поводились зі мною нормально. Але діалогу у нас не вийшло, в своїх аргументах вони використовували інформацію російських каналів. Один з прикордонників сказав, що ми побачимося у Києві, коли вони на танку будуть туди в’їжджати», – додала журналістка.

Як відомо, 14 червня, Анастасію Станко близько 12.30 затримали російські прикордонники в українському селі Мілове Луганської області, що на кордоні з Російською Федерацією. Журналістка готувала включення в прямий ефір.