Наталію Вітренко поховала Вікіпедія, але вона жива

Автор: Вадим Войтик

04 Aug, 2014 23:01

Поділитись публікацією
Наталію Вітренко поховала Вікіпедія, але вона жива

3 серпня низка маловідомих сайтів повідомила про смерть Наталії Вітренко, лідера Прогресивної Соціалістичної Партії України, одного з найбільш проросійських політиків. Втім, як переконались журналісти – Вітренко жива. Що не завадило користувачам її “поховати” на Вікіпедії.

Читайте також: Учасники міського конкурсу проектів показали, як оновили свої будинки (ФОТО)

Зокрема, на Вікіпедії досі можна прочитати наступний текст:

Наталія Вітренко знайдена мертвою в готелі Fairmont, – повідомляє Інформаційне Агентство Експерт новин (Xpinform.ru). Наталія Вітренко була виявлена ​​її помічником повішеною. Смерть наступила приблизно о 6.00 ранку за Київським часом. Смерть Вітренко в органах правопорядку столиці України поки що не підтвердили, проте, інформацію частково підтвердив Олег Царьов. За словами одного з лідерів сепаратистів, Наталія Вітренко не виходила на зв’язок з учорашнього вечора. “Швидше за все, мова йде про самогубство, але нічого не можна виключати”, – зазначив Царьов в інтерв’ю кореспонденту Експерт новин (Xpinform.ru) в Україні. Наталії Михайлівні Вітренко було 62 роки.

Водночас, як повідомляють Подробности, Вітренко жива. На прохання журналістів вона особисто прокоментувала новину про свою “смерть” так:

Провокация со стороны правоохранительных органов – СБУ. Потому что они мне все время клеют финансирование сепаратистов.

Як відомо, Наталія Вітренко була на піку популярності наприкінці 90-х років минулого століття. В останні роки про Вітренко було мало чути. Останнє повідомлення стосувалося ймовірної причетності проросійської соціалістки до фінансування терористів через благодійний фонд “Дар життя”.

Теги: