Нацгвардія презентувала вертольоти для евакуації поранених

Автор: Людмила Баран

31 Aug, 2014 10:17

Поділитись публікацією
Нацгвардія презентувала вертольоти для евакуації поранених

Національна гвардія України презентувала один з вертольотів МІ8-МТВ1, переданих минулою владою в оренду компанії “Українські вертольоти” і повернутих для роботи в зоні проведення антитерористичної операції.

Вертоліт модернізований і оснащений сучасним обладнанням для евакуації тяжкопоранених і проведення реанімаційних заходів на борту. Після ремонту та модернізації вертоліт успішно пройшов льотні випробування, передає gazeta.ua

На борту гелікоптера встановлений реанімаційний модуль для пацієнтів, шість носилок для тяжкопоранених. У складі екіпажу – два доктори. Реанімаційні заходи можуть починатися вже в повітрі: вентиляція легенів, переливання крові, можливість моніторити серцевий пульс, реанімувати роботу серця за допомогою дефібрилятора. У складі медичної бригади працює карета швидкої медичної допомоги.

Гелікоптер оснащений бортовою інтегрованою системою для виконання нічних польотів, також має оптико-електронну систему виробництва FLIR, потужний пошуковий прожектор з інфрачервоною камерою, лебідкою для підйому одночасно двох поранених. Такий гелікоптер може виконувати евакуацію поранених з декількох непідготовлених майданчиків протягом 24 годин на добу, сім днів на тиждень.

Крім того, в розпорядження НГУ надійде ще один модернізований гелікоптер для авіамедичної евакуації і два транспортні гелікоптери МІ8МТВ1, які дозволять одночасно транспортувати до 12 поранених.