Науковиця франківського медуніверситету пройшла стажування у Греції (ФОТО)

Автор: Застава Максим

26 Лис, 2018 13:50

Науковиця франківського медуніверситету пройшла стажування у Греції (ФОТО)

Наприкінці жовтня асистентка кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Анастасія-Катерина Медвідь повернулася зі стажування молодих психологів у Афінах (Греція).

Читайте також: Франківські студенти-медики змагалися у стрільбі з гвинтівок (ФОТО)

Курс зібрав 15 молодих психіатрів з різних куточків світу. Молода науковиця з Івано-Франківська представляла Україну, пише “Галка” з посиланням на прес-службу ІФНМУ.

Стажування відбувалося в рамках курсу «Лідерство та професійні навички працівників сфери ментального здоров’я» і зібрав професійну молодь з Бразилії, Бангладешу, Єгипту, Білорусі, Болгарії, Іспанії, Єгипту, Македонії, Фінляндії, Туреччини, Румунії, Індонезії, Швейцарії та Греції. Захід організували провідні світові психіатри професор Норман Сарторіус, колишній директор відділу психічного здоров’я ВООЗ, відомий англійський психіатр сер Грехем Торнікрофт та спілка молодих психіатрів Греції.

«Під час курсу ми стали однією дружньою сім’єю, ділилися знаннями і напрацюваннями в області психіатрії та медицини загалом, отримали чудову можливість доповідати перед провідними психіатрами світу й почути їхні коментарі та критику. А ще мали змогу підвищити лідерські та професійні навички», – розповідає Анастасія-Катерина Медвідь.

Під час стажування учасники вчилися правильно робити наукові презентації та плакати, писати наукові статті, планувати та проводити дослідницькі проекти. Також організовувати сесії, конференції, зустрічі, інтерв’ю з пацієнтами, а також отримали знання щодо проблематики, з якою стикаються молоді психіатри та психологи.

Ці курси, стверджує Анастасія, подарували нові важливі знайомства. Дівчина досі спілкується з учасниками стажування, вони запрошують один одного на інші міжнародні форуми та конференції з психіатрії, діляться напрацюваннями і здобутками.

«З професорами курсу я навіть домовилась про співпрацю, і якщо буде підтримка від університету, наприклад, то можна буде говорити про проведення схожого стажування на теренах Прикарпаття», – поділилися своїми очікуваннями Анастасія.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...