Науковці кажуть, що Фейсбук робить людей заздрісними та депресивними

Автор: Людмила Баран

04 Mar, 2015 10:20

Науковці кажуть, що Фейсбук робить людей заздрісними та депресивними

Американські вчені з’ясували, що стеження за вашими друзями у соцмережі перетворює вас на заздрісну і нещасну людину.

Дослідження, проведене в Університеті Міссурі, показало, що забагато часу в соціальних медіа викликає «Фейсбучну заздрість».

700 студентів, які взяли участь в експерименті, мали симптоми депресії. Їх спричинили оновлення статусу їхніх друзів, які хвалилися своїм класним життям.

«Користування Фейсбуком може бути веселим та корисним заняттям, якби юзери  послуговувалися перевагами сайту, щоб залишатися на зв’язку зі своїми старими друзями та родичами і ділитися важливими та цікавими аспектами свого життя», – сказала Маргарет Даффі, професорка університету, яка працювала над дослідженням.

За її словами, небезпека виникає, коли ви починаєте порівнювати свій життєвий успіх з досягненнями людей зі стрічки новин.

«Фейсбук може бути позитивним ресурсом для багатьох людей, але якщо ним користуються, як шляхом вимірювання власних звершень відносно інших, то це має негативний ефект. Важливо, щоб люди усвідомлювали ці ризики та уникали такого виду поведінки, послуговуючись Фейсбуком», – додала професорка.

за матеріалами Dazed and Confused Magazine

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry