Навчайся в Івано-Франківську: у мережі запустили флешмоб від керівників ІТ-компаній міста

Автор: Костинюк Олександр

21 Лип, 2021 20:12

Навчайся в Івано-Франківську: у мережі запустили флешмоб від керівників ІТ-компаній міста

Нещодавно Івано-Франківськ очолив рейтинг міст (за загальним рейтингом міст DOU), які є найкомфортнішими для проживання ІТ-спеціалістів, обійшовши міста-мільйонники.

Читайте також: Не можна розпитувати хлопців, які повернулися на ротацію із зони АТО, про жахіття війни - психолог

Затишне, з яскравим культурним життям, ідеальне для роботи, створення тут сім’ї і, звичайно, навчання.

Так, сьогодні з ініціативи Івано-Франківського ІТ-Кластера у співпраці з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу стартував флешмоб від керівників ІТ-компаній міста. #Навчайся_в_Івано-Франківську – такий заклик адресовано молоді та вступникам до закладів вищої освіти від імені місцевих ІТ-компаній та ІТ-компаній зі світовим ім‘ям – bvblogic, Eleks, Softserve, Perfectial, Avenga, 27 Nerds.

Про це інформує “Галку” пресслужба ІФНТУНГ.

“Керівники ІТ-компаній, які звернулися сьогодні до молоді, діляться своїм досвідом. Вони мали можливість жити та працювати у великих містах України чи в будь-якій точці світу, але в результаті обрали рідний Івано-Франківськ!”, – йдеться в повідомленні.

Чому студентам потрібно обирати Івано-Франківськ?

Віталій Родимюк, bvblogic

«Я також був на цьому етапі, коли слід було обирати місто й університет для навчання. Маючи можливість навчатися в кращих закладах України та Європи, я свідомо обрав Івано-Франківськ. Зараз тут є все для того, щоб розвиватися як професійно, так і особистісно для того, щоб ставити нові цілі та їх досягати».  

Наталія Мухітдінова, Eleks

«Івано-Франківськ – однозначно найкраще місто для того, щоб жити, вчитися і потім працювати. Ринок, як ніколи, потребує ІТ-спеціалістів вже сьогодні».

Любомир Ходак, Softserve

«Я жив у Львові, але повернувся в Івано-Франківськ, тут найкомфортніше. Вступайте до університетів нашого міста на ІТ-спеціальність, а вже за 2 роки ми чекаємо вас у нас».

“Сподіваємося, що цей онлайн-флешмоб допоможе майбутнім студентам, які ще вагаються з вибором міста й університету для навчання. Також закликаємо інші компанії міста також долучатися до флешмобу #Навчайся_в_Івано_Франківську та поділитись своїм досвідом життя, навчання та роботи в рідному місті”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • exciting 1
  • exciting
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...