Навчальний рік у Франківську з 1 серпня: голос соцмереж

Автор: Зелінська Тетяна

23 Чер, 2022 14:46

Поділитись публікацією
Навчальний рік у Франківську з 1 серпня: голос соцмереж

Як писала “Галка” раніше, у Франківську навчальний рік може початися 1 серпня, а зимові канікули ймовірно триватимуть два місяці (ВІДЕО).

Заява від міської влади, що діти можуть піти до школи цього року швидше — викликала жваве обговорення у мережі. Хтось з батьків каже, що діти не будуть зосереджені на навчанні, адже це ще літо, хтось переживає за безпеку школярів, бо в країні війна. Але є і ті, хто “за” очне навчання з 1 серпня, аргумент — діти краще будуть засвоювати знання, ніж на заняттях онлайн.

“Галка” зібрала для вас найцікавіші коментарі користувачів соцмереж:

Люда Богославець Ні, тому що діти не думатимуть про навчання , а про відпочинок, річку….. І в таку спеку ,як буває в серпні в класах діти не всидять.Навчання і так не буде відповідним, то навіщо забирати в дітей канікули? Краще з вересня сісти за парти в школах і вчитися очно, а не дистанційно.У дітей відновляться групові роботи і спілкування , і я думаю , що вони з великою охотою навчатимуться,бо всі змучилися від дистанційного навчання.

Надя Яремин Ні! У нас в державі війна, ми не знаємо що буде через пару хвилин, а не те, що в серпні.Має враховуватися безпека дітей. А ще не забувайте, що літо для відпочинку .Діти будуть від жари виснажуватися, думати про все що завгодно, лиш не про навчання.

Orysya Kukharuk А хто скаже, багато діток з батьками виїхали за кордон, є гарантія, що вони повернуться до 1 серпня? Думаю що поки не завершаться в країні бойові дії, жодна дитина не повернеться.Та і тут батьки напевно не ризикнуть відправити діток до школи, знаючи що можуть звучати сирени.Я за очне навчання, але і за життя діток також має хтось нести відповідальність.

Hristina Kostriba Так, я за очне навчання з 1 серпня при наявності в школі бомбосховищ. Треба з розумінням віднестись до вимушених заходів.

Галина Волошин А взагалі, якщо батьки бояться дитину відпускати до школи, то пишуть заяву на онлайн, і діти за партами, а інші дома перед компом. Ніколи не буде одностайності в цьому питанні.Про дату, згідна на будь-яку, але за парти.

Тетяна Гнип Так!!!! Діти фактично 2 роки на дистанційці, тому нам потрібні якісні знання (Як можна їх здобути самостіно? Наймати репетиторів?

Ладигіна-Зозуля Леся В країні воєнний стан, мені здається, що навчання важливе, але життя та здоров’я важливіше… чи не так?

Xrustuna Smirnova І так, і ні( Захід відносно в безпеці, але ситуація може змінитись щодня((( В Мукачево школи молодші класи вчились останні 2 місяці очно (хоч і кілька днів), але аж до 16 червня. Тобто, якщо діти в безпечних областях вийдуть 1 серпня до навчання – це абсурд!!! В маленьких діток забирають канікули. Війна триває, школи не готові, сховищ немає. Вчитись діти мають , але в безпечних умовах . Підготуйте елементарні умови безпеки для діток в Західному регіоні , щоб ми батьки працюючи не бігали за кожної тривоги з роботи забирати діток , бо їх не має де сховати під час тривоги . Або ніякого очного навчання!

Лєна Панчак Варто, але очно

Viktoria Skowron Як дистанційно… Зимою дистанційно зле літом теж не добре… Ви що хочете щоб діти в цьому році 3 місяці вчились. Звичайно наука нехай починається з серпня … Зимою й так до школи не підуть. Звикаймо до EU…

Христина Литюк Однозначно НІ!!! Це просто знущання над дітьми. В багатьох школах живуть вимушено переселені люди, ще в інших школах роздають гуманітарну допомогу. А в підвалах які буцім то переробили під укриття сиро, та не комфортно. Про що може йти мова? Яке навчання у воєнний час? Ви щось не про те думаєте!!! Почніть нарешті включати свій мозок! А то ви зовсім вже зажерлися, і лиш дурню пишите і говорите. Слава Україні!

Інна Прокопів Підтримую, тільки щоб в школах були оформлені бомбосховища. Краще зимою сидіти на канікулах, коли буде холод. В садочки ж діти маленькі зараз ходять, і під час тривоги йдуть в укриття і все добре. Тоді чому школи не можуть так само нормально працювати?!

Julia Kruvorychko Все таки давайте підходити з розумом і відходити від стереотипів. Проблеми з газом і опаленням. Воно дороге. Захворювання в зимовий період значно вищі. І реал но посунути навчальний процес відповідно до реалій було б точно раціонально і зекономило не мало коштів

Irina Irina Ні, тому що дітям важко вчитися в жару. Краще зимою дистанційно.