Навчання у Польщі для українських біженців

Автор: Зелінська Тетяна

17 Січ, 2023 19:49

Поділитись публікацією
Навчання у Польщі для українських біженців

Здобути вищу освіту в польських університетах українським біженцям сьогодні стало набагато простіше. Це пов’язано зі складною ситуацією в Україні та завдяки взаємопідтримці українського народу поляками та іншими країнами Європи.

Доступне навчання за кордоном Польща – це чудова можливість для кожного українського студента здобути гідну освіту та знайти роботу в будь-якій країні. На сайті спеціального Центру польської освіти представлена ​​детальна інформація для всіх бажаючих навчатись у європейській та безпечній країні.

У чому особливості вищої освіти у Польщі для українців біженців?

Багато українських студентів прагнуть здобути вищу освіту в польському університеті, оскільки це вигідно, доступно та престижно. До інших незаперечних переваг для українців відносять таке:

  • економічна вигода (вартість навчання практично не відрізняється від українських ВНЗ);
  • великий перелік затребуваних професій на сучасному ринку праці;
  • висока якість освіти;
  • схожість мови та традицій Польщі та України;
  • котирування польського диплома у всьому світі;
  • безкоштовні мовні курси;
  • територіальна близькість країн та ін.

Для сумлінних студентів передбачені стипендії та знижки на навчання, і це чудова можливість заощадити та одночасно отримати європейський диплом.

На сайті Центру освіти за посиланням https://up-study.ua/ru можна заповнити заявку та отримати безкоштовну консультацію від фахівця з усіх питань вступу до польського університету.

Навчання у польських університетах для українців: що треба знати?

Навчання у польських ВНЗ відбувається за Болонською системою, тобто з поділом навчання на два етапи – бакалавр та магістр. Навчають у Польщі англійською чи польською мовою, тому іноземним студентам перед вступом рекомендовано мовні курси.

Вони є майже при кожному університету у Польщі, та допомагають швидше вивчити мову й адаптуватися. Для українців навчатися та працювати у Польщі – це не лише престижно, а й безпечно, що сьогодні є одним із ключових чинників.

Тут пропонуються комфортні та доступні умови для проживання українців біженців. Багато університетів у Польщі укладають на взаємовигідних умовах договори з великими міжнародними компаніями для проходження практики для своїх студентів, зокрема й українців.

Одним із найбільш затребуваних ВНЗ у Польщі є Академія Вістула (Фінанси та Бізнес) у Варшаві та Університет Бізнесу у Вроцлаві. Заощадити на здобутті вищої освіти може кожен український студент, адже для цього є безліч варіантів.

Наприклад, це отримання стипендії, яка в середньому за рік може покрити оплату, платні літні практики, офіційний підробіток, гарантовані знижки на час вступу, оформлення Карти Поляка тощо. Слід зазначити, що у Польщі є понад 300 ВНЗ, як приватних, так й державних, які приймають іностранних абітурієнтів, в тому числі й українців.