“Навіщо Росії Україна…Без Києва у них немає дати Хрещення”, – Оксана Забужко

Автор: Турій Роман

28 Jul, 2014 17:31

Поділитись публікацією
“Навіщо Росії Україна…Без Києва у них немає  дати Хрещення”, – Оксана Забужко

Українська письменниця Оксана Забужко розповіла чому Росія завжди буде хотіти володіти Україною. А ще наголосила, що кремлівський “департамент з ідеології” пропагує “русское православие”, що немає нічого спільного з християнством.

“Ну що, всі вже зрозуміли, “навіщо Росії Україна” – і чому вона чіплятиметься за нас, з Путіним чи без Путіна, до останнього гнилого зуба, аж поки не розвалиться?”, – пише на своїй сторінці у Фейсбук Оксана Забужко.

“Без Києва у них немає – ДАТИ ХРЕЩЕННЯ. А без дати хрещення країна не має європейської історії. А це реально удар під дих, таке усвідомити. “Ні, ні, ні!” – кричить і біснується колективна свідомість…

Ми – та “материнська плата”, без якої, варто було її на 23 роки навіть не усунути, а тільки трошки ВІДСУНУТИ набік, – весь імперський міф “тысячелетней истории” з тріском летить шкереберть.

І невипадково кремлівський “департамент з ідеології” – тоталітарна секта РПЦ МП – весь час товкмачить про “русское православие” – і практично не вживає слова “християнство” (!!!). Це не що, як спроба створити “свою окрему релігію” (“лівої руки”) – те, над чим свого часу працював Гітлер. “Православні кадировці” цьому “новому канону” не суперечать – а от християнських священиків за ним переслідують на окупованих територіях люто й нещадно, як у Давньому Римі.

Лжецерква ж, де “глава церкви – Кирилл” (НЕ Христос, як має бути в кожній християнській церкві!), хай іде – на нетря-на болота, де люди не ходять, де кури не піють…

А всіх християн і мусульман, як і всіх “світських” громадян України, вітаю з святом. Слава Ісусу Христу! Аллах Акбар! Молімось за перемогу”.

Нагадаємо 28 липня, у день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Володимира весь український народ відзначає День хрещення Київської Русі.