Найбагатшу родину Британії засудили за експлуатацію слуг

Автор: Вадим Войтик

22 Чер, 2024 20:10

Поділитись публікацією
Найбагатшу родину Британії засудили за експлуатацію слуг

Чотирьох членів найбагатшої родини Британії засудили до тюремних термінів за експлуатацію обслуги на женевській віллі. Адвокати кажуть, що працівники були вдячні родині за “краще життя”.

Про це пише BBC.Україна.

За рішенням швейцарського суду бізнесменів індійського походження Пракаша (78 років) та Камаля (75 років) Хіндуджа засудили до 4,5 років за ґратами Вони не були присутні на суді через стан здоров’я. А представник молодшого покоління Аджай Хіндуджа та його дружина Намрата відвідали суд, проте не залишилися до оголошення вироку. Їх засудили до 4 років ув’язнення.

Усіх членів родини визнали винними в експлуатації та нелегальному працевлаштуванні обслуговуючого персоналу. 

На суді з’ясували, що родина, статки якої оцінюють у понад 37 млрд фунтів, платила своїм слугам по 7 фунтів (близько 8 доларів) за 18-годинний робочий день. Це менше десятої частини від того, що вимагає платити працівникам швейцарське законодавство. До того ж у персоналу забирали паспорти й практично не дозволяли виходити з будинку, розташованому у багатому передмісті Женеви.

Під час суду також з’ясувалося, що члени родини витрачали на свою собаку більше, ніж на слуг. 

Захист намагався довести, що працівники “були вдячні родині Хіндуджа за краще життя”.

 

Родина Хіндуджа володіє однойменним міжнародним холдингом, який має інтереси у галузі нафти і газу, а також банківській сфері. Родині також належить мережа розкішних готелів Raffles. Серед них і готель в Лондоні, розташований у історичній будівлі, в який під час Другої світової був розташований War Office та працював британський прем’єр Вінстон Черчилль.