“Найбільша крадіжка в історії громади Франківська”, – “Теплокомуненерго” з майном віддають у приватні руки

15 Лют, 2021 15:35

Поділитись публікацією
“Найбільша крадіжка в історії громади Франківська”, – “Теплокомуненерго” з майном віддають у приватні руки

Івано-Франківська міська рада на засіданні 28 січня прийняла рішення про “надання згоди Державному міському підприємству «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (ТКЕ) на укладення договору про спільну діяльність”. Ним підприємство з майже усім майном передається в управління приватній фірмі зі статутним капіталом в 50 тисяч гривень. 

Читайте також: МАНІПУЛЯЦІЯ: в Івано-Франківську закінчилися комунальники

Про це повідомив депутат Івано-Франківської районної ради Вадим Войтик (засновник і видавець “Галки”, – ред.).

За його словами, мова йде про фактично вбивство комунального підприємства через “кримінальну оборудку мера і його команди”. Текст рішення є на офіційній сторінці міської ради – http://www.namvk.if.ua/dt/539457/

“Є комунальне підприємство «Івано-Франківськтеплокомуненерго» зі статутним капіталом 265 млн. грн, яке наразі все ще належить територіальній громаді міста. І є нещодавно засноване товариство з обмеженою відповідальністю «Івано-Франківськ теплоенерго» зі статутним капіталом в 50 тис. грн. і кінцевим беніфіціаром Артемом Кирюшиним, що мешкає в селі Плюти Обухівського району Київської області (за даними YouControl).

28 січня 2021 року міська рада з подання мера Марцінківа ухвалила договір про спільну діяльність цих двох фірм”, – інформує Войтик.

За цим договором вся спільна діяльність ведеться і керується фірмою з Обухова, пише “Галка”.
  1. Для цього комунальне ТКЕ має передати приватній фірмі всю інформацію та персональні дані десятків тисяч абонентів (п. 2.1.1 договору).
  2. У разі потреби комунальне ТКЕ має додатково на безпроцентній основі фінансувати діяльність обухівської фірми (п. 4.1.3 та 2.1.3 договору).
  3. ТКЕ і громада більше не зможуть самостійно, без погодженням з обухівською фірмою, розпоряджатися своїм майном (п. 7.3 та 7.5).
  4. ТКЕ має віддати в якості свого внеску обухівській фірмі теплові мережі, засувки, лічильники, комп’ютери, столи, принтери, три автомобіля, автокран, ескаватор і 23 капітальні котельні та навіть адміністративний будинок.

“Все це передається задурно, без жодних конкурсів. Приватна фірма теж робить свій внесок – кілька труб. І навіть зобов’язується набрати виробничий персонал (п. 3.1.2), якого наразі в неї ясно що немає.

Наостанок дуже хочу взнати, чи є в нашій країні ще поліція, прокурори, слідчі, аудитори антикорупційні органи? Можливо організаторам цих схем вже можна не паритися і просто напряму перераховувати кошти міського бюджету на свої карткові рахунки?”, – резюмує Войтик.