“Найбільша радість – бачити, як збита ракета летить вниз”, – прикарпатець Юрій “Майдан” (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

28 Nov, 2022 08:43

Поділитись публікацією
“Найбільша радість – бачити, як збита ракета летить вниз”, – прикарпатець Юрій “Майдан” (ВІДЕО)

Командир зенітного відділення президентської бригади ім. Б.Хмельницького прикарпатець Юрій “Майдан” пішов у військкомат у перший же день вторгнення: «Якщо не я, то хто?». Вдома на нього чекає дружина та троє дітей.

Захисник – з Яремче Івано-Франківської області. 24 лютого він прокинувся, побачив соцмережі та зрозумів, що почалася війна. Стало дуже прикро. Юрій одразу вирішив іти захищати Україну, пише “Галка” з посиланням на ютуб-канал президентської бригади.

Щодня Юрій стоїть на бойовому чергуванні, очікуючи на ціль. Коли вона потрапляє в зону його відповідальності, всі його знання, досвід та самоконтроль збираються в короткий проміжок часу, тривалістю 5 секунд.

«Наша робота схожа на роботу снайперів, – каже він, є лише один постріл і немає права на помилку».

Довідково. Окрема президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького (ОПБр, в/ч A0222) — спеціальна військова частина у складі Сухопутних військ Збройних сил України, підпорядкована безпосередньо Президенту України. Бере активну участь у російсько-українській війні. Має у своєму складі Полк почесної варти та Оркестр почесної варти.