Найбільше мешканці Калуського, Рогатинського, Галицького районів потребують нових доріг, – Едуард Прощук

Автор: Турій Роман

11 Лип, 2019 16:10

Найбільше мешканці Калуського, Рогатинського, Галицького районів потребують нових доріг, – Едуард Прощук

Села Калуського, Рогатинського, Галицького районів потребують капітальних ремонтів та побудови нових доріг. Гостро не вистачає мешканцям і дитячих садочків, медичних та діагностичних інструментів у ФАПи та навчального приладдя у школи.

Про це розповів Едуард Прощук, єдиний кандидат у депутати до Верховної Ради від партії «Слуга народу» у 85-му виборчому окрузі, куди входять Калуський, Рогатинський та Галицький райони.

Окремо села потребують і поточних ремонтів церков, освітніх і культурних закладів, підведення водо- та електрокомунікацій, благоустрою територій.

«Щодня зустрічаюся з представниками різних сфер Калуського, Рогатинського, Галицького районів, щоб проаналізувати потреби мешканців. Деякі з проблем включені в програму розвитку районів на цей рік, це переважно ремонти освітніх і лікувальних закладів, ремонти доріг та інше. Але коштів не завжди вистачає з місцевих бюджетів, щоб завершити розпочаті роботи, тому потрібно передусім долучитися до вирішення таких точкових потреб громад», – зазначив Едуард Прощук, кандидат у депутати до Верховної Ради від партії «Слуга народу» у 85 виборчому окрузі.

Якщо у Калуському районі серед найбільших проблем – катастрофічний стан доріг, то у Рогатинському – забезпечення медичним інвентарем ФАПів, розповідає Едуард Прощук.

«Не менш важливою у Калуському районі є екологічна проблема – Домбровський кар’єр, поява пустот у землі через видобуток калійної солі, що може загрожувати пошкодженням житлового масиву. Облаштування шкіл і дитячих садків, відновлення доріг, мостів, побудова спортивних майданчиків, адже в деяких селах немає жодного, – це теж ті питання, які часто з року в рік відкладаються і до вирішення яких можна залучати, зокрема, й місцевих інвесторів», – каже Едуард Прощук.

Також кандидат у депутати вважає, що на важливі інфраструктурні проекти та вирішення екологічної проблеми доцільно залучати кошти з цільових державних програм та Державного фонду регіонального розвитку.

«Питання фінансування тривалих проектів чи найбільш проблемних із них – зазвичай стоять гостро і тут досить непросто обійтися самим тільки місцевим коштом, без залучення держбюджету. Такі проекти можуть частково фінансуватися з Державного фонду регіонального розвитку, а також із субвенцій на соціально-економічний розвиток. І тут впливати на прийняття правильних рішень може депутат-мажоритарник, – зауважує Едуард Прощук. – Головне знати, чого найбільше потребує громада».

Окремо кандидат у депутати зазначив, що важливо вирішити питанням вирубки лісів, яку зараз практично ніхто не контролює. «Вирубка лісів – це теж одна з проблем регіону, – каже Едуард Прощук. – Треба запровадити електронний моніторинг вирубки лісу, щоб кожен міг в режимі онлайн зайти й побачити, що відбувається. Потрібен такий контроль. Звичайно, ліс треба заготовляти, але насаджень повинно бути більше, адже це наші легені, та й повеней стане менше».

Нагадаємо, Едуард Прощук балотується у депутати до Верховної Ради та є єдиним кандидатом від партії «Слуга народу» у 85-му виборчому окрузі.

* Політична реклама

 

      

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...