Найчастіше отримують гроші на амуніцію: які найпопулярніші послуги для військових у франківському ЦНАПі

Автор: Жанна Головенко

27 Тра, 2024 15:40

Поділитись публікацією
Найчастіше отримують гроші на амуніцію: які найпопулярніші послуги для військових у франківському ЦНАПі

В Івано-Франківському Центрі надання адміністративних послуг озвучили результати програми підтримки військовослужбовців за п’ять місяців 2024 року. 

Читайте також: У Франківському центрі відкриють центр рекрутингу

Про це пише “Галка” з посиланням на виступ директор Департаменту адміністративних послуг Івано-Франківської міськради Богдана Пителя під час брифінгу у міськраді.

  • З початку 2024 року Івано-Франківський ЦНАП надав 4 791 одноразову виплату захисникам і захисницям України на амуніцію, спорядження та інші технічні засоби. За п’ять місяців на ці потреби виконком погодив виплати 2 687 захисникам і захисницям на загальну суму 61 630 000 гривень. 
  • За одноразовою виплатою при реабілітації цього півріччя в Івано-Франківській громаді зверталися 977 військових. На таку підтримку виконком спрямував 6 670 000 гривень. А ще 11 730 000 гривень виділили на одноразову допомогу 305 захисникам і захисницям, які дістали поранення на фронті.
  • Звернень від військових щодо пільг на оплату комунальних послуг у 2024 році було 700. Військовим, які мають статус учасників бойових дій, у ЦНАПі оформлюють комплексну допомогу, тобто 75% всієї суми покривають з державного бюджету, а решту 25% — з міського бюджету. 
  • А бійці, які поки не мають статусу учасників бойових дій на оплату комунальних послуг отримали одноразову виплату — 5 000 гривень. Для цього з міського бюджету спрямували 1 229 000 гривень.
  • Крім того, програма передбачає виплати до дня народження дітей військових віком до 18 років. У ЦНАПі опрацювали 519 таких звернень. 

Богдан Питель додає, що для зручності захисників у ЦНАПі створили можливість оформити більшість з 12 доступних послуг в онлайн режимі:

“На сайті ЦНАПу є окремо створений розділ для військовослужбовців, де визначені всі програми, а їх в Івано-Франківській громаді є 12. Там є можливість побачити перелік документів і замовити ряд послуг онлайн. Ми хочемо, щоб наші захисники та захисниці мали можливість дистанційно замовляти послуги, не звертаючись до ЦНАПу і тільки очікувати зарахування коштів на свої рахунки”, — зазначає Богдан Питель.