Найганебніше, що можна собі уявити, — кулеметниця ЗСУ Оксана “Ксена” Рубаняк про події в Космачі

Автор: Застава Максим

08 Лют, 2024 19:04

Поділитись публікацією
Найганебніше, що можна собі уявити, — кулеметниця ЗСУ Оксана “Ксена” Рубаняк про події в Космачі

Захисниця з Франківщини Оксана Рубаняк прокоментувала побиття у Космачі двох жінок й дитини, в яких місцеві запідозрили “навідників ТЦК”.

Читайте також: “Робити утричі більше, щоб сприйняли”: командирка взводу ЗСУ Оксана Рубаняк про боротьбу з сексизмом у війську

Ця ситуація, каже Оксана Рубаняк, приклад того, що може створити російська пропаганда, пише “Галка” з посиланням на сторінку “Ксени”.

“Ви подуріли? Гуцули, земляки. Хто-хто, але ви? Ті, хто відправляв своїх синів, братів з перших днів російсько-української війни, хто щотижня відправляє допомогу рідним на передову. Знаю, бо сама Верховинка. Але цей вчинок — ганьба для всього гуцульського краю і країни.

Маніпуляції ворога, інформаційні вкиди зробили свою справу. Ця пропаганда б’є по слабких духом, бо сильні — кожної миті всіма силами наближають Перемогу, кожен на своєму місці. А от слабкі — бояться робити щось гідне та їх «сміливості» вистачає лише на жалюгідні вчинки та ще й за російськими методичками”, – пише Рубаняк.

Як писала “Галка”, у Космачі місцеві мешканці зупинили машину матері, яка їхала з малолітньою дочкою та побили їх. Нападники думали, що ті здаватимуть чоловіків в ТЦК.

Поліціянти розпочали кримінальне провадження. Водночас обласна поліція переходить на посилений варіант служби.