Найкращі накладні навушники для прослуховування музики

30 May, 2023 15:20

Поділитись публікацією
Найкращі накладні навушники для прослуховування музики

Накладні навушники — класика, яка не старіє та забезпечує високу якість звуку. Така модель не навантажує вуха й голову навіть за тривалого використання. Вибираючи гарнітуру, враховуйте тип конструкції. Закриті навушники краще пригнічують небажані шуми, тому підходять для прослуховування музики у подорожах та на вулиці. Гарнітура з відкритою конструкцією — чудове рішення для використання в домашніх умовах, де немає значних зовнішніх шумів.

Розглянемо найкращі моделі накладних навушників. Рейтинг базується на думці експертів та відгуках покупців. Купити накладні та інші види навушників ви можете у інтернет-магазині Eldorado.ua: https://eldorado.ua/uk/headphones/c1038998. Перед покупкою ознайомтеся з технічними характеристиками моделей та порівняйте їх між собою.

BOSE QuietComfort 35 II

Елегантний гаджет з лаконічним дизайном, тонким корпусом та високим рівнем комфорту. Автономність становить до 20 годин із включеним шумозаглушенням.

Навушники мають складну конструкцію, яка забезпечує зручність під час транспортування та зберігання. У комплект також входить чохол для перенесення. Можна підключити гарнітуру через аудіокабель.

Частотний діапазон становить 20–20000 Гц, а імпеданс — 32 Ом. Модель має закритий тип акустичного оформлення.

6475b8690b8ac.webp

Система шумоподавлення з двома мікрофонами забезпечує відмінну чутність під час телефонних розмов під поривами вітру чи в транспорті. Навушники обладнані голосовим помічником Google Assistant, який полегшує виконання повсякденних завдань без заглядання в смартфон.

SONY WH-CH710N

Бездротові навушники з шумопоглинанням забезпечують якісне звучання музики без сторонніх звуків у будь-яких умовах. Для комфортного носіння в моделі передбачена металева стяжка, яка дозволяє регулювати положення гаджета. Завдяки м’яким овальним амбушюрам можна годинами слухати улюблену музику та дивитися фільми. Модель оснащена двома мікрофонами, які забезпечують чітку передачу аудіопотоку в обох напрямках.

6475b8691f56e.webp

Діапазон частот становить 20–20000 Гц. Імпеданс в активному режимі складає 72 Ом. Навушники мають конструкцію закритого типу з динамічним випромінювачем. Заряду акумулятора вистачає на 35 годин використання.

JBL T500

Легкі та зручні навушники з бездротовим типом підключення та мінімалістичним дизайном. Мають універсальний однокнопковий пульт, який сумісний з більшістю моделей смартфонів та дозволяє швидко відповідати на дзвінки, керувати музичними треками.

Частотний діапазон становить 20–20000 Гц, імпеданс — 32 Ом. Модель має плоский кабель із захистом від сплутування. Гарнітура може підключатися до Google Now та Siri без смартфона.

6475b8680f4c8.webp

Час роботи акумулятора — 16 годин. Функція перемикання між кількома пристроями дозволяє легко переключитися на мобільний дзвінок під час перегляду фільму на планшеті.

Подивитися більше варіантів бездротових навушників можна у каталозі інтернет-магазину Eldorado.ua: https://eldorado.ua/uk/headphones/c1038998/13111=36524. Широкий асортимент гаджетів дозволяє підібрати модель залежно від мети використання та бюджету.

Партнерська публікація