Найкраще лікування раку – профілактичні огляди

Автор: Турій Роман

05 Лют, 2016 08:31

Найкраще лікування раку – профілактичні огляди

4 лютого – День, проголошений Міжнародним союзом боротьби з онкологічними захворюваннями.

Мета цього дня полягає в підвищенні обізнаності населення планети про рак, як одне з найгрізніших та згубних захворювань сучасної цивілізації.

В Україні щорічно реєструється більше 160 тисяч первинних хворих на рак, помирає більше 80 тисяч.

 В Івано-Франківській області в 2015 році зареєстровано 3843 випадки вперше діагностованого раку. Це 10,5 випадків щоденно.

Медики звертають увагу на профілактиці: «Вчасне виявлення та лікування цього захворювання може допомогти досягти добрих результатів, а в багатьох випадках і повного одужання , – коментує прес-служба департаменту охорони здоров’я ІФ ОДА з посиланням на Петра Семеніва, заступника головного лікаря обласного клінічного онкодиспансеру. –   На даний час відомо, що виникнення деяких злоякісних захворювань можна було б запобігти дотримуючись елементарної норми здорової поведінки. В першу чергу це боротьба з курінням, надмірним вживанням алкоголю, збалансована та здорова їжа, утримання від тривалого перебування на сонці та в солярії, вакцинація проти вірусів, які викликають рак печінки і шийки матки, періодичне проходження повноцінних онкопрофілактичних оглядів».

До прикладу, для визначення ракових білків, які виробляються в організмі людини внаслідок реакції на онкопроцеси, достатньо здати кров з вени:  «Якщо результати аналізу покажуть, що рівень онкомаркерів вище норми, то необхідно пройти консультацію у спеціаліста для виключення раку». , – коментує для БРІЗа головний лікар медичного центру «Пріма МЕД» Олена Романишин.

Довідка:

В лабораторіях медичного центру «Пріма МЕД» проводять визначення онкомаркерів молочної та підшлункової  залоз, шлунку, яйників, простати та інших органів.

Вартість та адреси лабораторій медичного центру «Пріма МЕД» можна довідатись на сайті www.primamed.if.ua та за багатоканальним телефоном: (0342) 740-640

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry