Найкращі атлети України змагалися за першість з гірського бігу в Яремче (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

30 Тра, 2018 09:49

Протягом неділі найкращі атлети нашої країни долали яремчанські пагорби. Нашу область на турнірі представляли чотири спортсмени.

Найчисельнішу команду до Яремче привезла Сумська область, яка й перемогла в командному заліку, посіли три перших місця, одне друге і одне третє місце. Другими фінішували львів’яни, на третьому місці завершили змагання атлети з Миколаївщини.

Збірна з Франківщини фінішувала на четвертому місці. Прикарпатці отримали дві бронзові медалі, інформує “sport.if.ua“.

19-річний Роман Сапович (ФСТ Україна) в бігу на 8 км. серед юніорів (U-20) зайняв третє місце. Також третім фінішував і 20-річний Степан Пасічний (Івано-Франківська ОДЮСШ) у бігу на 12 км. серед молоді (U-23).

36-річний Сергій Чмель – в бігу на 12 кілометрів серед чоловіків зайняв 8-ме місце, а 32-річна Тетяна Заведюк – в бігу на 8 км. Серед жінок фінішувала дев’ятою.