Найкращі двокімнатні квартири в районі міського озера (ФОТО, ВІДЕО)

27 Feb, 2020 10:42

Найкращі двокімнатні квартири в районі міського озера (ФОТО, ВІДЕО)

В Івано-Франківську, в самому серці міста, поруч з міським озером та парком Шевченка завершується будівництво першої черги житлового комплексу «Park Residence».

ЖК «Park Residence» – це втілення в життя ідей сучасного дизайну з німецьким характером, практичності в будівництві та експлуатації житла.

Відмінністтю ЖК «Park Residence» від інших житлових комплексів нашого міста є те ‚ що планування всіх квартир продумані до дрібниць. Вони є сучасні, комфортні та ергономічні.

Нещодавно комплекс «Park Residence» був відзначений нагородою від фахівців в галузі архітектури та будівництва, в номінації «Найкраще планування двох кімнатних квартир». Нагороді передували ретельні інспекції та перевірки фахівців.

Чого і слід було очікувати, одностайно було визначено, що при плануванні квартир в ЖК «Park Residence» було дотримано всіх технологічних норм та враховано всі чинники для комфортного проживання, зручності користування та економічності житлового простору.

Фахівці брали до уваги не тільки європейські стандарти, але й світовий досвід в галузі проектування та будівництва.

Найкращим підтвердженням думки експертів стали схвальні відгуки людей, які купили квартири у вже збудованій секції .

Комплекс має декілька черг. Перша вже збудована, здається в другому кварталі 2020 року, здачу другої чергу слід очікувати в другому квартал 2021.

При проектуванні кожного житлового приміщення було дотримано всіх чинних норм будівництва та базових принципів функціональності.

Роздільне планування кімнат і наявність двох санвузлів забезпечують комфортне та незалежне користування житловим простором всіма мешканцями квартири.

Велика та простора кухня – студія, безперечно стане серцем помешкання і збиратиме всіх членів родини на сімейну вечерю та веселі сімейні посиденьки.

Плануванням передбачені зручні та просторі гардеробні кімнати, що звільняє простір від масивних та не зручних шаф.

Великі панорамні вікна створюють в помешканні відчуття простору та дарують можливість насолоджуватись неймовірними панорамами на озеро, парк та місто.

Наявність теплої підлоги та монтаж автономної системи опалення забезпечують комфортну температуру в квартирі незалежно від пори року.

Квартира в ЖК «Park Presidence» – відмінний варіант для тих, хто прагне комфорту та цінує якість. Чудове розташування, розвинута інфраструктура, зручне планування — все це ви отримаєте разом з придбанням квартири в ЖК «Park Presidence».

Завітайте до відділу продажу та переконайтесь самі:
телефон: +38 095 350 87 97
вул. Мазепи 160а

*Партнерська публікація