Найкращі франківські студенти отримали гроші від європейського фонду (ФОТО)

Автор: Застава Максим

25 Чер, 2019 16:12

Найкращі франківські студенти отримали гроші від європейського фонду (ФОТО)

Фонд Інституту Східноєвропейських Досліджень визначив і нагородив стипендіями найкращих студентів Прикарпатського національного університету.

Читайте також: У Франківську презентували стрічку про обсерваторію на горі Піп Іван (ФОТО)

Ректор університету Ігор Цепенда та представниця Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень (м.Варшава, Республіка Польща) Христина Влодек 24 червня вручили найкращим студентам ПНУ сертифікати на отримання річних стипендій. Щомісячно вони отримуватимуть 100 доларів в гривневому еквіваленті від Фонду, засновником якого є голова Програмної ради Економічного форуму в Криниці Зигмунт Бердиховський, передає “Галка“.

Вже другий рік поспіль за ініціативи Фонду та відповідно до Угоди про співпрацю з ним Прикарпатського національного університету наші студенти з 2019-2020 навчального року отримають таку грошову винагороду. Цьогоріч стипендіатами стали 15 молодих людей. Також Фонд надав ще 2 студентам грошову винагороду в розмірі 1000 доларів кожному за кращу магістерську роботу.

«Ми співпрацюємо з Фундацією, завдяки якій ви маєте можливість покращити свої знання, поглибити свій досвід. Відрадно, що ті перші кроки, які ви зробили завдяки підтримці Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень, стали поштовхом до поглиблення цієї програми», – звернувся з вітальним словом до стипендіатів ректор Ігор Цепенда.

Своєю чергою представниця Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень Христина Влодек привітала студентів, які пройшли конкурсний відбір і стали стипендіатами Фонду та побажала не зупинятись на досягнутому. Вона також вручила ректору університету Ігорю Цепенді офіційне запрошення від організаторів на участь у XXIX Економічному Форумі, який відбудеться у вересні в Криниці-Здруй. У Форумі також візьмуть участь і цьогорічні студенти-стипендіати Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень, які виступлять волонтерами заходу.

До слова, студенти Прикарпатського національного університету єдині серед українських студентів отримують стипендії Фонду.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...