Найкращі моделі міді-клавіатур від компанії Arturia: топ-5 від музичних експертів

Автор: Турій Роман

16 Feb, 2021 23:01

Найкращі моделі міді-клавіатур від компанії Arturia: топ-5 від музичних експертів

Музичний ринок в сегменті міді клавіатур рясніє пропозиціями на будь-який смак і гаманець. Однак особливе місце на ньому займають девайси від компанії Arturia.

Цей французький бренд займається виробництвом різноманітних цифрових контролерів, віртуальних синтезаторів звуку, аудіо інтерфейсів і ін., Для професійних користувачів. Міді клавіатури Arturia популярні і на вітчизняному ринку – про топ п’ять найбільш затребуваних моделей розповість експерт інтернет-магазину Музлайн.

Arturia The Laboratory Analog Experience 61

Одна з найпопулярніших моделей в серії. Зручна по опціях і дизайну міді клавіатура, розрахована на студійне використання. Серед перехожих девайсів своїй ціновій категорії виділяється більш якісними клавішами з чутливим динамічним компонентом, що робить можливим максимально тонке управління звуком.

Arturia MicroLab

Портативна міді клавіатура для домашньої студії. Легкий, компактний і практичний інструмент для вирішення більшості рутинних завдань, оптимальний варіант для роботи в “польових” умовах.

Arturia KeyLab Essential

Студійна класика, яка завоювала світ звукозапису і електронної музики незважаючи на крайнє юний за мірками світового ринку вік. Активно використовується продюсерами, музикантами і саунд дизайнерами для роботи над складними масштабними проектами, легко тягне ресурсомісткі завдання, демонструє максимальну стабільність і продуктивність.

Arturia KeyStep BK

Оптимальна модель для переходу з іншого девайса – якщо ви вирішили випробувати щось нове або перейти на обладнання принципово нового для себе бренду. Інтуїтивний функціонал, зручне, підлегле користувальницькій логіці розташування основних робочих модулів, приємна ціна – головні, але далеко не всі переваги цієї моделі.

Arturia MiniLab MKII

Сама бюджетна з усіх про міді клавіатур виробництва компанії Arturia. Ідеально підходить для початківців, для оснащення невеликих домашніх студій, навчання і творчості. Демонструє таку ж високу якість і функціонал, характерні для всіх продуктів виробника. Цілком заслужено є бестселером бренду не тільки на вітчизняному, а й на світовому ринках.

На думку експертів музичного інтернет магазину Muzline, покупка міді клавіатури Arturia – найкраще вкладення коштів для тих, хто прагне до якісної самореалізації в музичній індустрії.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry