Найкращу студентку-педагогиню обрали у Франківську (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

22 Nov, 2017 21:42

Поділитись публікацією
Найкращу студентку-педагогиню обрали у Франківську (ФОТО)

10 красунь позмагалися 22 листопада у Франківську за титул “Міс Педагогічного 2017”.

Впродовж двох місяців конкурсантки та організатори готувалися до свята.

Семеро першокурсниць, дві студентки 4 курсу на другокурсниця змагалися у 5 конкурсах, виступ у кожному з яких члени журі могли оцінити від 1 до 6 балів.

Першими стали виходи “Етностиль” і “Офіційний стиль”. Далі дівчата демонстрували свої таланти. Конкурсантки вражали танцями, вокалом, зокрема, піснею про скупість чоловіків “Ла-ла-ла”, грою на фортепіано та жартами, які підживлюють стереотипи щодо жінок. Одна з конкурсанток зобразила надзвичайно балакучу дівчину, яку врешті за це убиває коханий, інша ж говорила, що “жіноча “Віагра” продається у ювелірному”, “більшість вважає чоловіків козлами, але деякі непогано дояться”.

Наступним став вихід “Мікс стилів”, яким хотіли показати, що незалежно від уподобань, ми всі рівні. Далі дівчата демонстрували соціальні та екологічні проблеми людства й дефілювали у вечірніх сукнях.

Між виходами виступали артисти та команда КВН “Без паніки”.

Одній із учасниць Надії Веретко перед оголошенням результатів конкурсу коханий на сцені зробив пропозицію. Дівчина погодилася.

“Міс глядацьких симпатій” стала Ірина Чорнописька, “Першою віце-міс” – Анастасія Винник, а найкращою визнали Тетяну Різак.

Всі дівчата отримали подарунки від спонсорів, зокрема, п’ятеро здобули сертифікати на навчання у школі краси, двоє стали фіналістками “Міс Івано-Франківськ”, четверо – ще одного конкурсу краси, передає Галка.