Найкращу жіночу футбольну команду України обрали на Прикарпатті (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

11 Вер, 2017 09:50

З 4 по 8 вересня в Калуші відбувся чемпіонат України серед дівочих команд Вищої ліги вікової категорії WU-17 сезону 2017 року.

Учасницями змагань стали команди: “Освіта-Волинянка” (Волинська область), “Атекс-СДЮШОР-16” (Київ), “Юність” (Чернігів), “Ковельчанка” (Ковель), “Ліцей” (Костопіль), “Пантери” (Умань), ФК “Карпати” (Львів) та збірна Житомирської області.

У фіналі зійшлися “Освіта-Волинянка та “Ліцей”. Основний час поєдинку завершився внічию – 0:0. В серії післяматчевих пенальті більш влучними виявились костопільські футболістки – 4:3.

Таким чином “Ліцей” став переможцем чемпіонату України серед дівочих команд Вищої ліги WU-17. Дівчатам з Волині дістались “срібні” медалі. Третє місце змагань виборола збірна команда “Юність”. Гра з львівськими “Карпатами” проходила з перемінним успіхом, але дещо гостріше діяли чернігівські футболістки, які в підсумку й здобули перемогу з рахунком 2:0.

По завершенню фінального поєдинку відбулась офіційна церемонія нагородження команд, повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу.