Наймолодші регбісти Івано-Франківська стартували у новий сезон із Закарпаття

Автор: Турій Роман

24 Mar, 2015 09:18

Поділитись публікацією
Наймолодші регбісти Івано-Франківська стартували у новий сезон із Закарпаття

21-22 березня в Ужгороді відбулась відкрита першість Закарпатської області з регбі серед дітей 2003 р.н. і молодших і юнаків 2001-02 р.р.н.

Це перший турнір у весняному циклі цього року на відкритому повітрі. На запрошення організаторів взяти участь у цьому змаганні відгукнулись команди ОДЮСШ і «Галицькі леви» з Львова, команда «Кремінь» із Пустомит та команди з Івано-Франківської ДЮСШ-2, які виступали у двохвікових групах. Слід відмітити, що у при карпатців виступали гравці на один рік молодші, оскільки у такому форматі відбудуться юнацькі чемпіонати України.

У дитячій віковій категорії виступали дві команди, які базувались на вихованцях шкіл № 25 і № 26. У суперництві шести команда ЗШ №25 зайняла друге місце, а команда ЗШ № 26 стала справжнім відкриттям турніру. Незважаючи на те, що у цій школі регбі почало культивуватись лише рік назад, команда гідно протистояла більш досвідченим командам з Львова і четверте місце – гідний результат.
Серед юнаків наші земляки не зуміли на рівних протистояти старшим і досвідченішим львів’янам із ОДЮСШ і «Галицьких левів», які і розіграли перше і друге місця. Команда ДЮСШ-2-«Роланд» фінішувала третьою.

Переможцями в обох вікових групах стала команда львівської ОДЮСШ.

Серед франківських регбістів добре проявили себе Левандовський Олександр, Костишин Арсен, Зварун Назар, Бобрикевич Олег, Остафійчук Петро, Лонюк Марко. А найбільше емоцій викликала гра наших дівчат Гільтайчук Єлизавети, Коханської Софії, Шулятицької Ірини і Столярчук Єлизавети, які не поступались хлопцям ні майстерністю, ні характером.