“Найскладніше – втрачати побратимів, з якими ділив хліб та воду”, – сержант прикарпатського ТЦК Роман про службу (ВІДЕО)

Автор: Соня Грейда

16 Тра, 2024 19:12

Поділитись публікацією
“Найскладніше – втрачати побратимів, з якими ділив хліб та воду”, – сержант прикарпатського ТЦК Роман про службу (ВІДЕО)

Сержант Роман Романюк останні кілька місяців служить в одному з ТЦК Франківщини. Свій бойовий шлях розпочав у складі 92-ї окремої штурмової бригади імені Івана Сірка.

Про це пише Галка з посиланням на Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки.

На час момент повномасштабного вторгнення чоловік працював в Чехії, але вже 25 лютого вирішив повернувся додому і захищати державу.

Разом з побратимами Роман півтора року брав участь в бойових діях на Харківському та Луганському напрямках. Після трьох поранень втратив можливість виконувати завдання на передовій та перевівся на службу в ТЦК.

Найскладніше на фронті, каже військовий – це втрачати побратимів:

“Найскладніше це втрачати побратимів, з якими ділив останній кусочок хліба, воду. Взагалі страшно, але треба захищати державу, хто як не ми. На початку війни хлопці настільки були мотивовані, настільки дружні йшли в бій”, – ділиться Роман.

Чоловік каже, що люди повинні зрозуміти, що хлопцям і дівчатам, які вже понад два роки на фронті потрібна заміна:

“Зараз чую багато докорів, що ТЦК не справляються, беруть не тих, призивають багато. Я хочу сказати, щоб люди зрозуміли, що хлопці там теж два роки, їм треба теж давати заміну, і треба когось призивати”, – зазначає чоловік.

 Роман каже, що обов’язок кожного хлопця та чоловіка, піти захищати державу. 

“Це одна з сотень історій військовослужбовців ТЦК. Не «хабарники», не «ухилянти» і не «родичі генералів». Справжні герої, які отримали поранення, мають бойовий досвід і з об’єктивних причин не можуть продовжити подальшу службу на передовій. Проте продовжують служити Україні”, – додають в ТЦК.

Читайте також: З котами на ровері, у гори та на лижах: як франківець мандрує з бенгалами Ніколасом та Аляскою (ФОТО, ВІДЕО)