“Найтаємніше рішення”: у Марцінківа новий заступник замість Петра Шкутяка

Автор: Андрій Макітра

20 Oct, 2023 19:08

Поділитись публікацією
“Найтаємніше рішення”: у Марцінківа новий заступник замість Петра Шкутяка

Івано-Франківська міська рада проголосувала за призначення нового заступника міського голови Руслана Марцінківа замість Петра Шкутяка. Ним став 32-річний підприємець, селищний депутат, а також викладач ПНУ – Святослав Никорович. За словами одного із депутатів міської ради відповідний проєкт рішення навіть не обговорювали на комісіях та на погоджувальній раді.

Про це пише Галка з посиланням на інтернет-видання «КУРС».

Таке рішення було прийняте 20 жовтня на пленарному засіданні 38-ї сесії Івано-Франківської міської ради. За призначення Никоровича проголосували 25 депутатів із 42.

“Питання звільнення Петра Шкутяка і призначення Никоровича об’єднали в одне і внесли з голосу, проєкт рішення напередодні депутатам не надали. Голова фракції “Європейська солідарність” у міськраді Олексій Петечел сказав, що “це найтаємніше рішення за його каденції” – проєкт рішення не те, що не оприлюднили, а навіть не обговорювали на комісіях та на погоджувальній раді. Петечел зауважив, що Петра Шкутяка призначали на посаду заступника голови за квотою “ЄС”, тому доцільно б було обговорити і нову кандидатуру із фракцією, – пише Курс.

Никоровича призначили замість Петра Шкутяка, який після демобілізації із ЗСУ написав заяву на звільнення з посади заступника.

“Під час розгляду питання Петро Шкутяк у виступі зазначив, що рішення Марцінківа запросити його на посаду “було сильним ходом, бо на виборах вони були конкурентами”, і подякував усім, з ким працював.

“Я 14 місяців перебував на військовій службі, відповідно, ці події не можуть не вплинути на особисте життя. Це важко пояснювати, але багато речей змінюється. Я пробував повернутися на роботу, але мені це важко. Велика частина цієї роботи – це робота з людьми. Для мене це не на часі”, – додав Петро Шкутяк. Його провели із сесійної зали оплесками.

Святослав Никорович у виступі коротко розповів свою біографію. Повідомив, що йому 32 роки, працює викладачем у ПНУ, паралельно займається підприємницькою діяльністю. Пообіцяв займатися на посаді розвитком індустріальних парків”, – повідомляє Курс..

Довідково: Опис нового заступника на сайті “ЧЕСНО”:
Никорович Святослав Ігорович. Народився 1990-11-23 року в селі Підгір’я Богородчанського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, викладач, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, фізична особа – підприємець, член Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, проживає в смт Богородчани Богородчанського району Івано-Франківської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.

*Фото зі сторінки Івано-Франківської міської ради.

Читайте також: У "гігантський" міський виконком ввели Святослава Никоровича та Романа Солов'я (ФОТОФАКТ)