Найвищу зарплату в області отримують у Бурштині (ІНФОГРАФІКА)

Автор: Дубінець Вікторія

14 Лют, 2018 12:23

Поділитись публікацією
Найвищу зарплату в області отримують у Бурштині (ІНФОГРАФІКА)

На воркшопі з візуалізації даних, який відбувся 13 лютого в Коломиї,  учасники  порівняли зарплатню мешканців великих міст Івано-Франківщини. 

Найвищу зарплату отримують у Бурштині. Коломия пасе задніх.

Про це повідомили співорганізатори заходу, йдеться у релізі.

Візуалізація даних – спосіб коротко і зрозуміло пояснити будь-яку складну інформацію про різні сфери життя міста.  Воркшоп на цю тему відбувся у рамках ексклюзивної освітньої програми, яку розробила для Коломиї ініціатива “Дані міст”, адже міська рада перемогла у конкурсі “Відкритий виклик” і виграла для містян таку нагоду.

Шансом освоїти майстерність у цій сфері скористалися місцеві активісти, управлінці міськради, дівчата і хлопці з місцевого ІТ-середовища.

Довідка. «Дані міст/Apps4Cities» – це унікальна синергія, яка є результатом співпраці місцевого самоврядування та активних мешканців. Кожен з них, роблячи свою справу якісно та відкрито, долучається до творення ефективних міських сервісів, що змінюють життя громад на краще вже сьогодні.

Ініціатива започаткована Громадянською мережею ОПОРА та TechSoup за сприяння Національного фонду на підтримку демократії (NED).

salaryif