Не бути вівцями на закланні, а затвердити свій тариф, – як реагувати на підвищення мерією квартплати

Автор: Застава Максим

18 Лют, 2022 13:09

Поділитись публікацією
Не бути вівцями на закланні, а затвердити свій тариф, – як реагувати на підвищення мерією квартплати

Як інформувала “Галка”, у Марцінківа нарешті придумали, як підвищити тарифи на квартплату. Громадський активіст Вадим Войтик радить, як франківцям це реагували.

Читайте також: Як молодь може наблизити перемогу і відбудовувати Україну? Про це у Франківську міркували на міжнародній конференції (ФОТО)

Як зазначив Войтик, міський голова Руслан Марцінків довів до межі банкрутства комунальне підприємство “Комфортний (раніше “Затишний” і “Теплий” – ред.) дім”.

Нагадаємо, наступного тижня у франківських багатоповерхівках можуть зупинитися ліфти.

“Всі ці доми насправді ніяка не управляюча компанія, а просто жек, до якого Марцінків відкотив колись більше ніж прогресивну реформу. З гігантським штатом, купою відділів, чотирма заступниками й директором-однопартійцем”, – каже Войтик.

Грошей не вистачає навіть на світло, заборгованості є і за податками. Контрагентами борги сягають десятків мільйонів.

Вихід один: підвищити тарифи. Для цього, нагадує активіст, ватага Марцінківа планує втиху “підшаманити” начебто конкурс. Це єдиний спосіб, як тепер спустити тариф зверху.

“Насправді для людей вихід простий. Не бути вівцями на закланні, а зібратися будинковими зборами та принаймні затвердити свій тариф. Та довести його до відома управителя.

Ну а ще краще — взяти будинок в самоуправління або обрати будь-яку з існуючих управляючих компаній. На ринку Франківська їх вже не один десяток. Гірше — точно не буде”, – радить Войтик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мережі нагадали про жахливий стан вулиці Бельведерської (ФОТО)