Не давайте нікому писати сценарій Вашого життя, – Алла Мазур закликала франківських студентів бути “бійцями” (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

16 Nov, 2016 14:00

Не давайте нікому писати сценарій Вашого життя, – Алла Мазур закликала франківських студентів бути “бійцями” (ФОТО)

Сьогодні, 16 листопада до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у рамках проекту “Ті, що вражають” до 20-річчя “ТСН” завітали ведуча ТСН Алла Мазур, журналіст Олександр Загородний, лідер гурту “Крихітка” Саша Кольцова та учасник гурту “ТІК” Віктор Бронюк.

Читайте також: Українська легкоатлетка встановила світовий рекорд зі стрибків у висоту (ВІДЕО)

Франківськ став п’ятим містом, куди завітали зіркові гості. Ведуча Алла Мазур на початку заходу зізналася:

“Наша команда їздить, щоб надихати студентів, але, насправді, ми надихаємося самі. Наша мета – розповісти молодим людям,  що за кожною історією успіху криється тернистий шлях. Це потрібно розуміти”.

Ведуча ТСН першою розповіла франківським студентам, як їй – дівчині із села на Хмельниччині – вдалося досягнути такого успіху.

“Я родом із славного села Зіньків, і всіх людей, які народилися у сільській місцевості, закликаю пишатися своїм походженням.

У школі в мене не було глобальної мрії стати журналістом. І, взагалі, якщо Ви думаєте, що обрали свою майбутню професію, то хочу сказати, що багато філологів, фізиків, математиків чудово реалізували себе у журналістиці. Робіть те, що Вам цікаво, і, в результаті, щось стане Вашим покликанням. Неправильно націлювати себе на одне, адже тоді Ви зможете прогавити щось важливе в якийсь момент”, – зауважила Алла Мазур.

Після закінчення школи ведуча ТСН вступила до Київського вишу. Присутнім було цікаво, чи важко, закінчивши сільську школу, було навчатися у столичному виші.

“Знаєте, все залежить від Вас. Коли на першому курсі 100 людей писали диктант на грамотність, були лише дві 5, і одна із них – моя, – розповіла Алла Мазур. – Я завжди була бійцем. І з власного досвіду зрозуміла, що не варто боятися, обламувати крила своєї мрії, бо “не вийде”: вийде, якщо не з першого разу, то з другого, і якщо є вибір, потрібно обирати важчий шлях.

Якщо Вас критикують, подякуйте тому, хто це робить, і винесіть зі слів критика щось для себе. Не давайте нікому писати сценарій Вашого життя, адже тільки Ви можете зробити ваше життя неповторним”, – закликала присутніх Алла Мазур, інформує “Галка” із актової зали ПНУ.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry