Не дуже і хотілося, – Фріс прокоментував повернення державі раніше переданого лісу

Автор: Вадим Войтик

01 Кві, 2023 12:37

Поділитись публікацією
Не дуже і хотілося, – Фріс прокоментував повернення державі раніше переданого лісу

Родина народного депутата Ігоря Фріса повернула державі гектари лісу, які раніше були передані в довгострокове користування ймовірно під екопарк.

Про це сьогодні, 1 квітня, депутат повідомив в ефірі Національного телемагазину. 

“Діти депутата мають такі самі права, як і інші суб’єкти визначені законом. Екопарку не буде. 84 округ на це не заслуговує. Коротко кажучи, не дуже і хотілося”, – начебто прокоментував Фріс рішення про повернення лісу.

Як повідомляла “Галка” Івано-Франківська ОВА за підписом Світлани Онищук виділила двом фірмам у користування майже 38 гектарів лісу. Зокрема, ТОВ «Інтервіза» отримало у користування ділянку площею 10,3 га терміном на 49 років. Невдовзі виявилося, що бенефіціаром ТОВ «Інтервіза» є Фріс Еліна Ігорівна – донька відомого нардепа Ігоря Фріса, який зокрема обирався на окрузі, де розташовані згадані 10 гектарів лісу.

За словами Ігоря Фріса, вони підготували інвестиційний проєкт. Розробили локації. Логістику та перспективний план для відтворення та збереження тварин. Організували юридичну особу, від якої  й подали заяву до лісгоспу. Фріс окремо наголосив, що його 84 округ заслуговує на такий проєкт.

Розпорядження голови ОДА викликало чималий суспільний резонанс. З огляду на це Івано-Франківська районна рада просить скасувати розпорядження голови Івано-Франківської та притягнути компетентних осіб до передбаченої законом відповідальності.

Нагадаємо, зі зверненням про скасування згаданого розпорядження голови ОДА раніше виступили богородчанські депутати