Не факт, що Василя Скрипничука навіть попри його бажання заберуть до війська – Сорокопуд

Автор: Турій Роман

30 Jul, 2014 13:53

Поділитись публікацією
Не факт, що Василя Скрипничука навіть попри його бажання заберуть до війська – Сорокопуд

Те що голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук зголосився добровольцем до армії, є позитивним прикладом для інших, особливо, якщо брати до уваги, що посадовець – в літах.

Читайте також: В обласній раді – нова депутатка

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua сказав підполковник Ігор Сорокопуд, військовий комісар Івано-Франківського міського комісаріату.

Проте, за його словами, не факт, що Василя Скрипничука заберуть до війська. По-перше, треба пройти медкомісію і бути здоровим. По-друге, мати непогані фізичні данні. По-третє, не відомо, яка облікова військова спеціальність голови обласної ради, адже під час часткової мобілізації до війська забирають фахівців тих професій, брак яких відчувається.

«Треба з’ясувати облікову спеціальність Василя Скрипничука. От до прикладу, є потреба у командирах взводів, а він, наприклад, проходив військову кафедру у Нафти і газу, тобто є спеціалістом із захистом трубопровідних систем. Тобто по затребуваній спеціальності не підходить. Бо грубо кажучи, будівельник не може бути бухгалтером, він має мати певні знання і навики, так само і в армії. Під час часткової мобілізації призиваються ті особи, спеціальностей яких потребує військо», – каже Ігор Сорокопуд.

Окрім того, за його словами, Василь Скрипничук людина в літак, тому не факт, що він зі зброєю піде на передову, адже є і інші «штабні посади», каже Ігор Сорокопуд.