Не маю дурної звички придумувати жарти «з нуля», – шоумен Сергій Притула про сцену з готелю “Надія” і не тільки

Автор: Турій Роман

10 Лют, 2017 09:32

Не маю дурної звички придумувати жарти «з нуля», – шоумен Сергій Притула про сцену з готелю “Надія” і не тільки

Завдяки Сергію Притулі галицькі жарти і навіть слово “вар’яти” стали відомими на всю країну, а концерти україномовної гумористичної формації збирають аншлаги навіть закордоном. “Галці” вдалося задати кілька запитань відомому шоумену та телеведучому напередодні приїзду “Вар’ят” до Івано-Франківська.

Читайте також: Відомі франківці знялися в популярному розважальному телешоу (ФОТОФАКТ)

– Іванофранківці і не тільки добре знають Вашу історію з франківського готелю “Надія”, яку Ви розповіли у “Вар’ятах” – про жінку, котра вдарилася в скляну перегородку, і їй “явився” Притула. Чи справді такий випадок мав місце? 

– А ви думаєте, подібну історію можна вигадати? Та й взагалі, я не маю дурної звички придумувати якісь жарти «з нуля». Вигадане видно за кілометр. А коли твій монолог грунтується на реальній історії, глядач це чітко відчуває і сприймає дуже добре!

– Ви збираєте повні зали у містах, шоу показують у хороший час на телебаченні – чому загалом секрет успіху шоу “Вар’яти”? Чи можна казати, що є мода на український взагалі і україномовний зокрема гумор?

– Можна сказати, що є. Майже 7 років кропіткої праці, яка останні кілька років дає хороший результат. Ось і всі секрети успіху.  

варяти

– Як реагує на Ваші історії про сімейне життя дружина, зокрема мова про розповідь, як Ви їй освідчувалися? Чи не ображається?

– Бачили очі, що брали. То сенс тепер ображатися? Та й, зрештою, у жінки – чудове почуття гумору. З інакшою б і не жив!

– Загалом, чи багато жартуєте вдома?

– Загалом, вдома жартую не дуже багато. Позаяк, не дуже багато часу там проводжу.

притула

– Ви добре відомі і своєю волонтерською позицією, їздите до хлопців. Коли востаннє були в АТО? Що там кажуть наші хлопці? Чи загалом легко чи важко збирати допомогу на Схід?

– 27 грудня 2016 року, наші хлопці там кажуть різне. Загалом, волонтерство займає менше часу, аніж робота на ТБ чи гастролі.

– З чим приїдете до Івано-Франківська цього разу?

– З концертом. Дуже смішним. Нову програму написали. Ось… 

– Кажуть, вже залишилось мало квитків. Чи очікувати на другий концерт у місті?

– Ви як у воду дивитесь! Буквально 3 години перед інтерв’ю домовились із організаторами про додатковий концерт – 28-го лютого о 20.00.

арпа

– Невдовзі ви плануєте проводити кастинг у “Варяти-шоу”. Невже нарешті зявляться дівчата у проекті?

– А хіба кастинг означає, що приходити тільки дівчатам? І що означає «нарешті»? Відчуваєте якусь гендерну нерівність у нашому колективі? Даремно! У нас багато дівчат у шоу. Просто вони працюють не на сцені: комерційний директор – жінка, адміністратор – жінка, масажист – жінка, водій буса – теж має вторинні статеві ознаки жінки. Так що не переживайте, жінки в нас не ображені.

– Минулого року у “Варятів” була рекордна кількість концертів – 122. Стійкість до стресу (переїзди, ночі в готелях) – це одна з умов перебування артиста в колективі? Яким умовам (рисам) ще має відповідати майбутній “варят”?

– Людина має отримувати задоволення від того, чим займається. І мати клепку в голові. Ну і така дрібничка, як писати жарти українською.

притула

Про шоу:

ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема. 

Очільник Вар’ятів – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула.

Сьогодні до складу Вар’яти-шоу входять артисти: Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук, Сергій Притула.

Восени 2016 відбулася прем’єра Вар’яти-шоу в ефірі Нового каналу.

Офіційний сайт: http://www.varyaty.com/

Сторінка в FB: facebook.com/varyaty

Сторінка в Іnstagram: instagram.com/varyatyshow

Сторінка ВК: vk.com/varyaty

Сторінка в Youtube: youtube.com/varyaty

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...