Не може бути компромісу з тими, хто уособлює корупційну систему, – франківка йде з посади заступниці Мінохорони здоров’я

Автор: Турій Роман

17 Гру, 2019 11:37

Не може бути компромісу з тими, хто уособлює корупційну систему, – франківка йде з посади заступниці Мінохорони здоров’я

Франківка Младена Качурець написала заяву на звільнення з посади заступниці міністра охорони здоров’я України. 

Про своє рішення спеціалістка повідомила на сторінці у мережі Facebook. На цій посаді вона пропрацювала близько трьох місяців. Раніше вона була радницею в.о міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та керівницею медичного сектору Офісу ефективного регулювання.

Як каже Качурець, до цього часу відсутній затверджений наказом розподіл обов’язків між заступниками. Без розподілу обов’язків ніхто з заступників немає можливості повноцінно реалізувати свої повноваження та працювати на результат, приймати самостійні рішення і нести за них відповідальність.

Одночасно з діяльністю заступників, певні паралельні завдання могли ставитися радникам в обхід заступників, а після скасування інституту радників – тим же людям, але вже без відповідного статусу. “Проведено численні зустрічі з цілеспрямованим залученням діячів, які «дореформували» українську медицину впродовж 25 років до стану, який ми спостерігали до початку реформ.

За 3 місяці  Качурець переконалася, що під приводом широкого діалогу та врахування позицій всіх стейкхолдерів фактично підтримується і заохочується відновлення позицій тих, кому комфортно і вигідно залишити старі корупційні схеми: “не може бути компромісу чи спільної позиції з тими, хто уособлює корупційну феодальну систему політичні рішення відкладаються, а публічно озвучується позиція, яка не обговорювалася всередині МОЗу, або обговорювалася без участі фахівців, які безпосередньо над ними працюють. Сотні сторінок аналітичних записок, матеріалів, проектів рішень, наданих Міністру у різних формах – не беруться до уваги або вважаються недостатніми без пояснення позиції”.

“Я як заступник Міністра вважаю неприпустимим такий незрозумілий і непрозорий процес прийняття/неприйняття рішень. Залишатись надалі на посаді для мене з багатьох причин – це компроміс із совістю, на який я не піду”, – зазначила експертка, пише “Галка”.

Я вірю в те, що українці заслуговують на життя в країні, де медична освіта – це цінність, а не товар, де людей лікують…

Опубліковано Mladena Kachurets Понеділок, 16 грудня 2019 р.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...