Не перемога, але точно не поразка: Апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід Порошенку (ФОТО)

11 Feb, 2022 18:52

Не перемога, але точно не поразка: Апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід Порошенку (ФОТО)

У п’ятницю, 11 лютого, Апеляційний суд Києва залишив без змін запобіжний захід п’ятому президенту Петру Порошенку у вигляді особистого зобов’язання.  

Читайте також: Волонтери показали придбані ними бронемашини та вантажівки. Вони вже на кордоні (ФОТО)

Запобіжний захід оскаржували і захист політика, і прокурори. Після оголошення рішення суду Порошенко заявив, що це «не перемога, але точно не поразка».

«У цій справі немає і не буде що передавати до суду. Її було призначено виключно для моєї дискредитації… як програма-максимум — для арешту та перешкоджання моїй політичній діяльності», — вважає п’ятий президент.

Перед цим під будівлею суду розпочалася акція на підтримку п’ятого президента. На неї приїхали кілька тисяч його прихильників. На акцію прибула велика делегація “Європейської солідарності” з Прикарпаття та Івано-Франківська зокрема, пише Галка.

“Прикарпатці сьогодні у Києві мали за честь вболівати за результати апеляційного розгляду “справи” про запобіжний захід Порошенкові. Влада має нарешті побачити, що нині важливіше об’єднатися перед російською агресією, а не в ручному режимі утискати проукраїнську опозицію”, – прокоментував голова фракції “Європейської Солідарності” в Івано-Франківській районній раді Вадим Войтик.

«Ми сьогодні продемонстрували, що для нас Україна понад усе. Ми сьогодні продемонстрували, що правда з нами, як ми і обіцяли, що Господь з нами, але ключовий висновок – без кожного з вас, хто приїхав сюди для того, щоб захистити демократію, захистити країну, європейський вектор розвитку, нічого б не відбулося. Ми точно вміємо, знаємо як і можемо перемагати. Сьогодні – не перемога, але точно не поразка. Це ще один крок вперед. І ми переможемо», – резюмує Петро Порошенко.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry