Не повістка і не працівники ТЦК: стало відомо, кого і за що затримували у Франківську військові (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

30 Apr, 2023 20:52

Поділитись публікацією
Не повістка і не працівники ТЦК: стало відомо, кого і за що затримували у Франківську військові (ВІДЕО)

Вранці 30 квітня в інтернеті поширили відео затримання чоловіка людьми у камуфляжі в Івано-Франківську. Користувачі соцмереж припустили, що “брутально працюють” працівники територіального центру комплектування і соцпідтримки, але Галка з’ясувала, що це не так. 

За подіями на вулиці Галицькій спостерігали патрульні поліцейські і перехожі, остранні й поширили відео силового затримання чоловіка в цивільному людьми у формі ЗСУ. Ролик підхопили десятки каналів у різних соцмережах, у яких запевняли, що так відбувається мобілізація. 

В Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки Галці повідомили, що на поширеному відео їхніх працівників не було. Подробиці інциденту журналістам розповіли у прес-службі управління патрульної поліції в Івано-Франківській області.  

Під час патрулювання на вулиці Галицькій інспектори зупинили автомобіль Mazda за порушення правил дорожнього руху. У 34-річного водія поліцейські виявили ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти освідування чоловік відмовився. При перевірці документів стало відомо, що водій вже позбавлений права керування судом та перебуває у розшуку за самовільне залишення своєї військової частини, тобто дезертирство (ч. 4 ст. 408 ККУ).

Під час оформлення адмінматеріалів на місце події прибули представники військової служби правопорядку (ВСП), котрі, згідно законодавства, мали намір затримати водія. Останній намагався втекти і чинив непокору ВСП, та його таки затримали.