Не повторити долю “Карпат”: чиновник ОДА розповів, чому на Прикарпатті заборонили роботу спортклубів (ФОТО)

Автор: Застава Максим

16 Чер, 2020 12:14

Не повторити долю “Карпат”: чиновник ОДА розповів, чому на Прикарпатті заборонили роботу спортклубів (ФОТО)

Як інформувала “Галка”, 16 червня франківці під стінами «Білого дому» виступили проти закриття спортивних залів. Пізніше чиновники ОДА влаштували брифінг, на якому пояснили вказану заборону.

Читайте також: Марцінків бере в заступники щойно звільненого голову ОДА Федоріва

Голова ОДА Віталій Федорів говорить, що є показники, які затверджує МОЗ для послаблення карантину.

«Виглядало так, що наша область перша увійшла у карантин і ніби б мала вийти. Це рішення приймається комісіє НС та ТБС. Останній тиждень у нас було стрімке зростання. Завтра до 13 буде протокол, який визначить подальші дії», – говорить Федорів.

Він каже, дав доручення всім службам додатково вивчити питання роботи спортивних центрів. Після цього можуть розглядати варіант дозволити працювати залам за правилами карантину – 10 людей у залі.

На запитання «Галки» начальник управління спорту обласної державної адміністрації Орест Оклієвич розповів, що дане рішення прийняли, бо не хочуть повторити ситуацію з львівськими «Карпатами». Додамо, що клуб другого червня пішов на карантин, бо гравці та тренер підхопили коронавірус.

«Це рішення не таке, що закрили назавжди. Через тиждень може зібратися комісія і клуби знову запрацюють. Є рекомендація МОЗ, що люди не можуть торкатися одного металевого предмету. Ви вірите, що у клубах все так ретельно дезінфікують?», – говорить Оклієвич.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...