Не соромно в’їжджати в місто: на Калуському шосе нарешті нова розмітка (ФОТО)

Автор: Застава Максим

17 Jun, 2022 17:08

Поділитись публікацією
Не соромно в’їжджати в місто: на Калуському шосе нарешті нова розмітка (ФОТО)

На Калуському шосе нанесли нову дорожню розмітку. Крім того, в районі ВО “Карпати” планують облаштувати острівець безпеки.

Читайте також: На бульварах та вулиці Гурика почали змінювати схему руху (ФОТО)

Як повідомив заступник міського голови Михайло Смушак, нову схему організації дорожнього руху на Калуському шосе було розроблено минулого року та протестовано на практиці. Цьогоріч було внесено невеличкі правки, які врахували конструктивні пропозиції водіїв та ще більше її покращили. Днями було нанесено нову розмітку з урахуванням усіх правок.

“Також ми врахували побажання і потребу мешканців та нанесли новий пішохідний перехід біля ВО «Карпати». Потреба у цьому переході назрівала багато років. У нас назбиралося багато звернень від працівників ВО «Карпати», батьків дітей, які навчаються у ліцеї ім. М. Сабата та мешканців мікрорайону. Люди ризикували життям перебігаючи дорогу у невстановленому місці. Ми врахували це у новій організації дорожнього руху і тепер на Калуському шосе є новий пішохідний перехід. Як тільки з’явиться можливість, ми облаштуємо, для підвищення безпеки пішоходів, острівець безпеки”, – ділиться Смушак.

Він додав, Калуське шосе – це в‘їзд у місто Івано-Франківськ і без сучасної схеми організації дорожнього руху та якісної розмітки ця вулиця була однією із найбільш небезпечних.

“Це все ми виправили фарбою, кількома дорожніми знаками та інтелектом наших фахівців-урбаністів і проєктантів”, – каже Смушак.


Теги: