Не стало засновника Інституту мистецтв ПНУ Анатолія Грицана

Автор: Турій Роман

03 Dec, 2022 15:32

Поділитись публікацією
Не стало засновника Інституту мистецтв ПНУ Анатолія Грицана

У віці 72 роки третього грудня помер засновник та професор Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, заслужений діяч мистецтв України Анатолій Грицан.

Про це йдеться у повідомленнях Інституту мистецтв ПНУ, колег науковця та освітянина, сторінці Франківського національного драмтеатру, пише Галка.

“Зі смутком сповіщаємо, що сьогодні зупинилося серце Анатолія Васильовича Грицана – директора Навчально-наукового інститут мистецтв, професора, кандидата історичних наук,
заслуженого діяча мистецтв України. Щиро сумуємо. Висловлюємо глибокі співчуття родині з приводу непоправної втрати”, – написано на сторінці закладу. Там уточнили, що інформацію про похорони Грицана будуть відомі пізніше. 

“Сьогодні колектив Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника осиротів… Нас покинув наш батько – директор, професор, заслужений діяч мистецтв Анатолій Васильович Грицан…. Все своє життя він віддав українській культурі – розбудовував Калуське училище культури, очолював управліннія культури ОДА, а останні 20 років лелів свою дитину – Навчально-науковий інститут мистецтв. Осягнення всього зробленого Анатолієм Васильовичем попереду, а сьогодні – великий смуток і біль утрати для родини, колективу інституту і всіх, хто знав і працював з ним… Співчуваємо щиро родині! Спочивайте з миром, наш дорогий Анатолію Васильовичу! Вічна пам”ять!”, – написала колега Анатолія Грицана, професорка Ганна Карась.

Співчуття висловили і на сторінці Франківського національного драмтеатру.

Анатолій Васильович був добрим другом нашого театру, його внесок у культуру та розвиток мистецтва важко описати. Він був авторитетним фахівцем та викладачем для багатьох акторів нашого театру. Ми будемо пам’ятати та продовжувати справу його життя — боронити та популяризовувати культуру України”, – йдеться у повідомленні драмтеатру.

Читайте також: У Франківську відкрили V Всеукраїнський конкурс молодих акторів (ФОТО)