“Не ставати на коліна перед ворогом!”, – франківські атовці зібралися на віче через “формулу Штайнмаєра” (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

02 Жов, 2019 19:35

“Не ставати на коліна перед ворогом!”, – франківські атовці зібралися на віче через “формулу Штайнмаєра” (ФОТО)

Другого жовтня о 19:00 під стінами “Білого дому” організували віче ветеранської спільноти міста та області, щоб висловити ультиматум “формулі Штайнмаєра”.

Читайте також: Стало відомо, як вітали іменинника Зеленського в Офісі Президента

Нагадаємо, вчора на брифінгу Володимир Зеленський повідомив, що вже погоджений текст “формула Штайнмаєра”. Це спровокувало акції протестів по всій Україні.

Вранці другого жовтня під стіни облдержадміністрації зібралися активісти. Вони вимагали від президента пояснення «що таке червоні лінії», про які він говорив на брифінгу, та на яких саме умовах підписувався документ.

Ввечері на віче зібралися атовці. Вони переконані: прийняття “формули Штайнмаєра” може розпочати процес федералізації в нашій країні, тому прийшли сказати своє “Ні!”.

На плакатах можна побачити гасла “Ні! Капітуляції” та “Блазня геть”, інформує “Галка”.

Голова обласної асоціації атовців Мирослав Кріль зазначив, що ветеранська спільнота має сказати своє чітке слово і виступити форпостом незалежної, міцної держави.

Заступник голови правління міської асоціації атовців Василь Андріїв каже, що це віче – це сигнал владі.

“Ми прийняли рішення провести віче. Цьому передували збори, на яких ми прийняли резолюцію. Наша головна мета – не ставати на коліна перед ворогом”.

Василь Андріїв зауважив, що “формула Штайнмаєра” несе ряд ризиків для держави.

“Наприклад, визнання бойовиків, як людей, що матимуть право брати участь у місцевих виборах на Донбасі. Не можуть вони бути амністовані і представляти регіон у ВР. На нашу думку, це пряма капітуляція перед ворогом!”, – додає Андріїв.

Далі атовець Андрій Фармуга зачитав текст резолюції. Основні її тези: звернення до місцевих рад, обласної ради щодо скликання сесії та звернення депутатів до президента про недопущення окремого статусу Донбасу; оприлюднення тексту угоди Штайнмаєра; проведення виборів на території Донбасу тільки в тому випадку, коли його буде контролювати Україна.

“Ми категорично проти спроб прийняття “формули Штайнмаєра”. Вони можуть розпочати федералізацію держави. Вважаємо, сесії місцевих та обласної ради мають зібратися та звернутися до органів центральної влади. Думаємо, на сесії обласної ради має бути і голова ОДА Денис Шмигаль. Хочемо почути його позицію. Хочемо, щоб президент почув Прикарпаття, щоб був оприлюднений текст угоди, щоб ми бачили, до чого він може призвести та що імплементувати в державі”, – додає Фармуга.

Опісля всі присутні одноголосно проголосували “за” прийняття резолюції.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...