“Не треба всіх судити як одного”, – керівник арабської общини у Франківську про скандальну ситуацію із студентами-іноземцями (ФОТО)

Автор: Борис Марія

30 Гру, 2015 12:22

Поділитись публікацією
“Не треба всіх судити як одного”, – керівник арабської общини у Франківську про скандальну ситуацію із студентами-іноземцями (ФОТО)

Сьогодні, 30 грудня, у Івано-Франківську відбулася прес-конференція з приводу скандальної ситуації з арабськими студентами, які розбещували неповнолітніх дівчаток.

Читайте також: Франківський університет отримав високі нагороди на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2017»

На заході були присутні представники міграційної служби, правоохоронних органів, медичного університету, Департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції ОДА, а також арабської общини у Івано-Франківську. Вони поділилися думками щодо шляхів врегулювання конфлікту.

Захід ініціював керівник арабської общини в Івано-Франківську Фуад Алліві.

“Не треба всіх судити як одного. Ми всі за те, щоб дотримуватися законодавства України”, – прокоментував він.

Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Івано-Франківського національного медичного університету Сергій Кобець зауважив, що медичному університету Івано-Франківська навчається близько 1500 іноземних студентів. Всі вони мають виконувати навчальний план, у іншому випадку – їх виганяють. Він позитивно відгукнувся про студентів-іноземців, серед яких пропагують українську мову і любов до України.

“За останній час не було таких ситуацій, через які можна говорити про студентів-іноземців негативно”, – сказав один із учасників заходу.

Модератор прес-конференції зауважив, що до кримінальної відповідальності за розбещення неповнолітніх притягнуть двох іноземних студентів із Тернополя.

Читайте також: Хімік дав добу іноземцям, щоб зізналися у скоєному,

Полісмен сказав, що факт розбещення неповнолітньої мав місце на Прикарпатті