Не важливо, як ти сидиш, коли в країні війна: франківські ЗеЖінки підтримали Олену Зеленську (ФОТОФАКТ)

Автор: Костинюк Олександр

03 Aug, 2022 11:34

Поділитись публікацією
Не важливо, як ти сидиш, коли в країні війна: франківські ЗеЖінки підтримали Олену Зеленську (ФОТОФАКТ)
На підтримку першої леді України Олени Зеленської Зе!Жінки Івано-Франківщини приєдналися до флешмобу #sitlikegirl.

Читайте також: Тільки 7% учнів задоволені харчуванням: в українських школах змінять меню

Нагадаємо, фотосесія першої леді для журналу Vogue “підірвала” соцмережі. Найбільше обговорень викликало фото на сходах: одні кажуть, що воно не личить першій леді, інші – навпаки відзначають культовість світлини і що вона говорить про мужність української жінки. Щоб підтримати Олену Зеленську у мережі навіть створили флешмоб з головним посилом “жінка може сидіти як завгодно”. 
 
Коли в твоїй країні війна, не важливо, наскільки естетично ти сидиш, важливо наскільки голосно ти говориш. Про це йдеться на фб-сторінці “ЗеЖінки Івано-Франківщини”, пише “Галка”.
 
«Пекельна дискусія довкола обкладинки Vogue – не про першу леді. Це прояв банального нерозуміння того, що надворі війна, а красивий фон в красивій позі з красивим макіяжем зовсім не відповідає образу країни, в якій щодня гинуть люди і руйнуються людські життя», – ділиться Олена Гринів.
 
«Кажуть що чоловіки не плачуть, дорослі не мріють, діти замалі для власної думки. Жінки завжди повинні бути красивими та надихати. Але це не так. Жінки можуть боротися за свої права та свою країну, возити для військових автомобілі та самим брати участь у бойових діях.
 
Кожен має право на повагу і жити так, як комфортно, поки це не заважає іншим, не чинить шкоду країні, не перетинає кордони іншої особистості. Це про взаємоповагу і розвиток громадянського суспільства. Це про європейські і людські цінності, до яких ми прагнемо як країна і суспільство.
Тому #sitlikegirl – це про голос кожної жінки. Стомленої, але незламної та рішучої, яка готова тут і зараз робити робити те, що можемо з тим, що маємо, там, де ми є», – підсумовує Tetiana Gogol.