Не вдався демонтаж незаконних вивісок “Сбербанку Росії” та банера одного з політичних лідерів

Автор: Людмила Баран

11 Sep, 2014 13:04

Поділитись публікацією
Не вдався демонтаж незаконних вивісок “Сбербанку Росії” та банера одного з політичних лідерів

Комунальникам завадили ліквідувати незаконні рекламні конструкції.

Читайте також: Новорічної ночі на Вічевому майдані не буде дідів морозів

“Демонтаж знову не відбувся.Під Сбербанком Росії терміново припаркувались машини, а так як парковка там не заборонена, то зробити нічого працівники не змогли. Керівництво Сбербанку визнає порушення законодавства України та стверджувало нам та журналістам, що зроблять демонтаж до 19.09 самі. Написали лист в виконавчий комітет з проханням”, – повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці директорка “Міського рекламно-інформаційного центру” Вікторія Шахоріна.

“Техніка переїхала до іншого злісного порушника законодавства, власника будівлі по вул. Шеремети, 2 (рекламна конструкція на фасаді пам’ятки архітектури, там розміщений банер одного з політичних лідерів). Це історія ще з 2012 року. Він влаштовує скандали, блокує техніку. Нам погрожували, обіцяли зняти з роботи, кричали, що закон їм не указ. І це голова обласної організації партії. Ми викликали опергрупу міліції для захисту працівників.

З першої вимоги про усунення порушення Законів України минуло два роки, вже вдруге нами була спроба демонтажу, а дана особа навіть не виявила бажання подати документи на оформлення рекламної конструкції, що свідчить про зневагу до міста та Законів України”, – написала Вікторія Шахоріна.

Чиновниця скаржиться, що втомилася від щоденних прохань та погроз і не розуміє, як можна після всіх подій в Україні так не любити своє місто і так зневажати закони.

“Як можна нагло порушувати закони, бігати по впливовим знайомим, погрожувати своєю владою чи політиками – адже це так низько та справжній антиукраїнський вчинок? – запитує Вікторія Шахоріна. –  Вирішила для себе зустрічатись з мешканцями міста та пояснювати їм Закон і ХТО Є ХТО!!! Вважаю це своїм обов”язком заради світлої пам”яті тих, хто протягом останніх 10-ти місяців боровся та поклав своє життя за те, щоб Україна стала сильною Державою з верховенством Права!”

Теги: