Не ведіться на фейки, – Зеленський відреагував на “ракетні обстріли” від Марцінківа (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

17 Лип, 2022 10:04

Поділитись публікацією
Не ведіться на фейки, – Зеленський відреагував на “ракетні обстріли” від Марцінківа (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський закликає українців не вірити фейкам і анонімним джерелам. Відповідне звернення глава держави записав незадовго після повідомлення мера Франківська Руслана Марцінківа про масований удар по Україні.

Читайте також: МАНІПУЛЯЦІЯ: в Івано-Франківську закінчилися комунальники

Відповідне звернення Зеленський опублікував увечері 16 липня, пише УП.

“Скільки людей сьогодні налякав фейк про масований російський ракетний удар по Україні? Після всього, що відбувалося в попередні тижні. Після Дніпра, Вінниці, Часового Яру… Скільки нервів псується щодня тиражуванням страшилок від російських пропагандистів і посадовців. Скільки проблем українці створюють самі для себе, довіряючи будь-якому анонімному джерелу.

Це набуває іноді просто нездорових форм, коли соціальними мережами й сайтами поширюються свідомі “вкиди” з Росії, мета яких тільки одна – доповнити ракетний і артилерійський терор проти нашої держави іще й інформаційними терором”.

Зеленський зазначив, що українцям “потрібен ще й своєрідний емоційний суверенітет”.

“Щоб не підігрувати інформаційній грі проти України, щоб мати силу сприймати свідомо будь-яку інформацію, будь-які повідомлення, від кого би вони не йшли. І бачити, кому і для чого вони потрібні та чи потрібні вони саме Україні, чи полегшують вони для нас з вами шлях до перемоги”, – сказав він.

“Іноді інформаційна зброя може зробити більше, ніж зброя звичайна. Очевидно, що будь-якими ракетами і артилерією Росії не вдасться зламати нашу єдність і збити нас зі своєї дороги. І так само очевидним має бути й те, що українську єдність не зламати і брехнею чи залякуванням, фейками чи теоріями змови”, – додав президент.

За його словами, ніколи в минулому так багато не залежало від здатності українців бути дуже обережними й обачними в інформаційному полі.

Про те, що Марцінків розганяє паніку зазначив й Петро Бурковський, аналітик Фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва.