Не встигли поремонтувати тепломережу: учні двох франківських ліцеїв вчитимуться дистанційно

Автор: Єва Жасминова

22 Oct, 2021 17:34

Не встигли поремонтувати тепломережу: учні двох франківських ліцеїв вчитимуться дистанційно

В редакцію “Галки” звернулися батьки учнів 11 ліцею, що знаходиться на вулиці Богдана Лепкого, 9 в Івано-Франківську.

Читайте також: У середу в Івано-Франківську народилися 11 дітей, двоє - з родин переселенців

Вони повідомили, що через проблеми з опаленням у закладі, з понеділка, 25 жовтня, учні 1-5 і 11 класів навчатимуться очно, а от 6-10 класи повинні перейти на дистанційну форму навчання.

За словами директорки 11 ліцею Наталії Романишин, рішення перевести учнів 6-10 класів на дистанційне навчання викликане тим, що в старому корпусі, де мали б навчатися ці учні, затримується реконструкція системи теплопостачання.

“Її взялися ремонтувати за системою НЕФКО. Ніяких термінів і планів не можу сказати. Немає ніякого на них впливу, це робимо не ми, не міська рада, тому ніхто немає на них впливу”, – відповіла у коментарі “Галці” директорка 11 ліцею.

Наразі батьки учнів 11 ліцею обурені, чому для дітей 6-10 класів не організували навчання у другу зміну і навіть приблизно не кажуть, скільки часу діти навчатимуться онлайн.

Ще гірша ситуація в ліцеї №12, що по вулиці Нацгвардії, там з понеділка на дистанційне навчання перейде вся школа.

Отримати коментар у директора Департаменту освіти і науки Ігоря Максимчука впродовж дня не вдалося.

Натомість ситуацію прокоментував міський голова Руслан Марцінків. Він запевняє, що проблеми з опаленням у міських ліцеях – не вина влади. Також він нічого не сказав про дії чиновників, аби організувати для дітей звичне навчання.

“Не з нашої вини була затримка фінансування і погодження коштів на ремонт в школі №11 та школі №12. Будемо намагатися протягом одного місяця все-таки в цих закладах зробити роботи”, – сказав мер.

Теги:
Марцінків
Максимчук
Романишин