Не вистачило вакцини: у “Панорамі плаза” скандал через передчасне закриття пункту масової вакцинації (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

29 Жов, 2021 19:44

Поділитись публікацією
Не вистачило вакцини: у “Панорамі плаза” скандал через передчасне закриття пункту масової вакцинації (ФОТО, ВІДЕО)

В одному з центрів масової вакцинації – в приміщенні нічного клубу в торговельному центрі “Панорама Плаза” – передчасно закінчилася вакцина. Люди, які за день до старту “червоної” зони не встигли вакцинуватися, обурені.

Про це “Галці” повідомили учасники конфлікту.

“Я прийшла о 16:00 – відпросилася з роботи. Ніхто нам заздалегідь не сказав, що якихось вакцин бракує. А потім, коли зібралося понад 100 людей – лишилося 32 дози, потім 17, потім 12. Ми не звинувачуємо медиків – ми хочемо, аби їм забезпечили кращі умови і щось зробили з нами, бо ми не вакциновані й утворився натовп”, – ділиться франківка Лілія Головацька.

29 жовтня тут працювали дві бригади. Одна з них – від самого ранку. Всю вакцину – близько 370 доз – використали, а ще партії не привезли.

О 19:15 у вказаному центрі вакцинації використали останню вакцину.

Через напружену ситуацію на місці події працювали поліціянти.

У комунальному підприємстві “Центр первинної медичної та консультативно-діагностичної допомоги” інцидент прокоментували наступним повідомлення:

“Створилася вкрай неприємна та просто небезпечна ситуація з приводу проведення щеплень вакцинами від коронавірусної інфекції нашими працівниками всіх охочих. Попри те, що Центр вакцинації працює до 20:00 згідно з графіком, охочі вакцинуватись заблокували медиків з погрозами не випустити, поки не провакцинують всіх до останнього відвідувача. Після численних перемовин з бажанням залагодити конфлікт, завдяки втручанню працівників Національної поліції, ситуацію вичерпано, медики допрацювали свою зміну”.