Не я вас рекомендував у виконком, – Марцінків Войтику на критику “дяпчиків”

14 Aug, 2019 09:46

Поділитись публікацією
Не я вас рекомендував у виконком, – Марцінків Войтику на критику “дяпчиків”

Суперечка щодо доцільності розміщення манекенів дітей біля пішохідних переходів сколихнула соцмережі. Мер Івано-Франківська також активно включився в обговорення “зради дня”. 

Читайте також: У Франківську триває набір на безкоштовні курси з української

“Зрада дня: дябчики на дорогах!!!!! Люблю, коли пописати є про що і всі в нас великі урбаністи! Особливо ті, хто роками сидить на підрядах в місті і їм так добре! Але собаки гавкають, а караван йде! – прокоментував свою вже знамениту ініціативу міський голова Руслан Марцінків.

На критику громадськості, зокрема і члена виконавчого комітету Вадима Войтика мер міста відреагував пропозицію звільнитись:

“Заява і можете не бути членом! Нікого насильно у виконком не брали! – зауважив Марцінків. І додав пораду: “Не я Вас рекомендував і не мені Вас забирати! Добровільно будь ласка, а так працюйте! Критика завжди потрібна.”

У свою чергу Войтик відповів:

“Дякую. я з задоволенням би. просто Ви не бажаєте нічого чути. принаймні штук 20 проектів рішень виконкому Ви навіть не дозволили винести на його обговорення. для довідки. за Вашого попепредника рада і виконком ухвалили біля 100 підготовлених мною на громадських засадах рішень.”